За даними дослідження, більшість користувачів Google не використовують Google Plus

Google, можливо, збирається взяти на себе потік версії 1429930365 плюсВи все ще не використовуєте Google Plus? Не почувайся погано, бо, здається, не так багато людей. Як соціальна мережа, не дивно, що Google Plus (стилізований під Google+) не вийшов на рівень Facebook, оскільки він з’явився майже чотири роки тому. Але нове дослідження обґрунтовує ще менший інтерес до Google Plus, незважаючи на те, що воно пов’язане з найбільшим ім’ям в Інтернеті. Власні дані Google стверджують, що приблизно 300 мільйонів користувачів активно працюють у соціальних мережах Google Plus, проте незалежний аналіз розповідає іншу історію.

Дослідження середини квітня, проведене агентством цифрового маркетингу Stone Temple Consulting, дійшло до висновку, що менше 1 відсотка з 2,2 млрд. Користувачів Google активно працюють у Google Plus. Під час дослідження, проведеного Еріком Енге, генеральним директором Stone Temple, було розглянуто приблизно 500 000 випадково вибраних профілів Google Plus.

Коли Енге екстраполює це число в 2,2 мільярда користувачів Google. Він охоплює лише 111 мільйонів користувачів, які мають "активні профілі", що становить близько 0,5 відсотка всіх користувачів Google. Результати стають ще цікавішими, коли він все ще дивиться на цифри: з цих 111 мільйонів користувачів лише 6,7 мільйона мають принаймні 50 публікацій, тоді як лише 3,5 мільйона мають щонайменше 50 публікацій за останні 30 днів дослідження.

Енге визначив, що близько 90 відсотків людей з профілем Google Plus ніколи не публікували публікації. Це очікується, однак, враховуючи, що люди автоматично створюють профіль Google Plus під час реєстрації в Google, і всесвіт Google Plus охоплює не лише потік соціальних мереж.

Через цей невеликий відсоток користувачів чутки про припинення роботи Google Plus існують щонайменше з 2014 року. З оголошенням Google у березні цього року про те, що Google Plus буде розглядатися як окрема частина, на відміну від єдиного блоку, спекуляції на сайті соціальних мереж розформування посилилося. Точне дослідження Stone Temple дає статистичне підтвердження серйозної причини того, що Google може захотіти отримати підтримку зі свого веб-сайту в соціальних мережах та розділити її на різні частини, такі як потік, комунікації та фотографії.

Google офіційно не заявляв, що від Google Plus відмовляються. Однак вона все частіше розглядає цю послугу не як сайт соціальних мереж, який конкурує з Twitter і Facebook, а більше як допоміжний портал для таких продуктів, як Hangout і Photo, у які Google більше вірить. Однак Google ніколи не соромився підривати продукти.

Останні повідомлення