Як скасувати повідомлення у Facebook Messenger

Facebook

Facebook Messenger щойно отримав відгуки. Довго обіцяний варіант видалення повідомлень у програмі Messenger починає виходити у вівторок, 5 лютого, повідомляє компанія. Оновлення дозволяє користувачам скасувати повідомлення протягом 10 хвилин після його відправлення як для індивідуальних, так і для групових чатів.

Facebook пообіцяв невідправлену функцію після того, як розслідування показало, що генеральний директор і творець Марк Цукерберг видалив деякі власні надіслані повідомлення. Після звіту Facebook заявив, що вони запропонують можливість розіслати повідомлення всім користувачам.

Інструмент може допомогти відкликати помилки друку, повідомлення, надіслані не тій людині, та інші помилки, якщо вони вчасно виявлені. Звичайно, розіслане не означає небачене, але найшвидше розіслане може бути не помічене з іншого боку розмови.

Раніше Messenger дозволяв користувачам видаляти повідомлення, щоб вони не бачили їх у власному каналі, але одержувач все одно міг бачити повідомлення. Тепер опція видалення включає "видалити для всіх", а також вибір "видалити для вас", якщо ви не хочете бачити повідомлення, але не заперечуйте, що всі інші все ще мають доступ.

То як ви повертаєте те, що щойно надіслали в Messenger? Натискання та утримання повідомлення відкриє вікно відповіді на смайли, а також опції внизу екрана для копіювання, пересилання чи видалення повідомлення. Торкніться видалити та, якщо повідомлення було надіслано менше 10 хвилин тому, виберіть у меню опцію видалити для всіх.

Однак повернення повідомлення не залишиться непоміченим. Facebook повідомляє, що інші користувачі бесіди отримають текстове сповіщення про те, що коментар видалено. Заповнювач, який зазначає, що повідомлення було видалено, також буде застрягти в тій частині розмови, з якої повідомлення було виключено. Користувачі все ще можуть повідомляти про повідомлення після їх видалення.

Однак Messenger потрібно оновити, перш ніж ця функція стане доступною. Facebook заявляє, що оновлення починає розповсюджуватися у всьому світі як для iOS, так і для Android. В кінці минулого року оновлення розпочало повільне розповсюдження в деяких країнах.

Хоча функція була частково підказана у звіті, який вказує на те, що Цукерберг видалив старі повідомлення, новий інструмент дещо відрізняється від того, що спочатку спричинило оновлення. У заяві від Facebook компанія заявила, що повідомлення були видалені за допомогою інструменту для обмеження "періоду зберігання" з міркувань безпеки. Однак новий інструмент не відкидає старі повідомлення, але дозволяє користувачам втягувати нові повідомлення.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found