Facebook надає "Перевірку безпеки" постійне місце в своєму додатку

перевірка безпеки на новій вкладці Facebook Facebook дотримується зобов’язання, прийнятого минулого року, щодо надання власного спеціального розділу «Перевірка безпеки» у своїх мобільних та веб-пропозиціях.

Започаткований у 2014 році, Перевірка безпеки допомагає користувачам Facebook підключатися у разі катастрофи, пропонуючи простим способом тим, хто потрапив у катастрофу, повідомити близьким, що вони в безпеці.

"Зараз є єдине місце, де можна подивитися, де нещодавно було активовано Перевірку безпеки, отримати необхідну інформацію та, можливо, допомогти постраждалим районам", - сказав Facebook у понеділок, 21 серпня, додавши, що поступово розгортається найближчі тижні, починаючи зараз.

Новий розділ демонструє - як і слід було очікувати - дещо похмурий перелік жахливих подій, а власний знімок екрана Facebook пропонує посилання "Перевірка безпеки" на все, від пожеж до тайфунів до тренувань аварій.

Ви побачите будь-яку недавню активність друзів, яка позначила себе як безпечну, а також сторінку з основними інцидентами з усього світу, до якої ви можете торкнутися для отримання додаткової інформації.

Також є подробиці про те, скільки персональних пропозицій про допомогу було зроблено, і скільки людей зробили пожертви на збір коштів.

Користувачі Facebook можуть запропонувати допомогу за допомогою перевірки безпеки з лютого. Це означає, що якщо перевірка безпеки активується поблизу вашого місцезнаходження, ви маєте можливість допомогти відповідною підтримкою, що може означати пропонування їжі, одягу та тимчасового житла, а також пожертвування готівкою на цілі.

Гігант соціальних мереж також працює над точним налаштуванням перевірки безпеки, щоб переконатися, що його попередження використовуються для справжніх катастроф та надзвичайних ситуацій, а не як результат чуток, які трапились під час вибуху, який ніколи не відбувся в Таїланді, в грудні 2016 року. З урахуванням таких помилкових тривог, які потенційно можуть спричинити страждання для тих, хто має друзів та родину в цьому районі, Facebook зараз співпрацює з низкою агентств реагування, щоб переконатися, що інцидент є реальним, коли активується Перевірка безпеки.

Також нещодавно компанія об’єдналася з NC4, стороннім агентством з питань глобальної кризи, щоб надати тим, хто використовує перевірку безпеки, більш детальну інформацію про подію, що розгортається. Користувачі Facebook можуть також додати примітку, коли вони (сподіваємось) позначають себе як безпечні, пропонуючи більше інформації про своє місцеперебування або просто кілька заспокійливих слів.

Останні повідомлення