Коли йде дощ, він виливається всередину оснащених карт із ефектами Snapchat World

//support-tools.storage.googleapis.com/weather-919203983.mp4

Snap Maps розміщує вас - або принаймні ваші Bitmoji - на карті. Але Snapchat щойно запустив оновлення, яке надає чуття тому світові, в якому живе ваш аватар. У середу, 20 червня, Snap Inc. запустила Weather and World Effects у Snap Maps. Оновлення додає анімовану погоду, що відповідає фактичному прогнозу, а також вигляд карти на тему свят та навіть гармату для конфетті на день народження.

Ці функції допомагають додати більше деталей до функції обміну даними про місцезнаходження Snapchat - тому нехай вас не обдурює той Snap, який, схоже, вашому другу чудово проводить час, коли його насправді застає злива. Інструменти використовують дані про місцезнаходження користувача, щоб додати на карту анімовані деталі з прогнозу.

Нові погодні ефекти приносять оцифровану версію прогнозу в цьому районі та анімують цю погоду над головою вашого Bitmoji. Анімація з’являється при збільшенні конкретного Bitmoji на карті та включає дощ, сонце та сніг.

Світові ефекти приносять подібні анімації у світ, в якому живе ваш бітмоджі, але можуть бути менш очікуваними, ніж погода, припускає Snap. Ця функція змінює звичний вигляд оснащення карти не на точність, як той погодний ефект, а на розпізнавання значних подій або пір року. Наприклад, День Святого Валентина може перетворити звичну карту на рожевий світ, який більше схожий на Землю цукерок, ніж на справжню карту.

Обидві функції з’являться незабаром, оскільки сама функція Snap Maps відзначає рік. Аватари та фотографії з геотегами вже мають поєднання максимумів і падінь за цю коротку історію, включаючи оригінальну реакцію користувачів на проблеми конфіденційності через спільне використання фізичного місцезнаходження в додатку, найбільш популярному серед молодих поколінь. На протилежному боці розміщення фотографій на карті запропонувало інший погляд на поточні події, що взяли на озброєння навіть деякі станції новин.

Snapchat не святкує рік Snap Maps з будь-якими фактичними цифрами, скільки людей користується цією функцією, але за даними Mashable, половина користувачів Snap Map вирішили поділитися місцем розташування з друзями. Оновлення слідує за переходом Snap Map до Інтернету за допомогою вбудованого інструменту, тоді як «Світові ефекти», присвячені святковій події, слідують за геокешингом платформи на геокешингу на писанку на початку цього року.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found