Поради щодо соціальних медіа: Facebook «Потрібно і не слід»

facebook dos and donts faux pas farmville - -Ми всі знаємо, що наше життя, як це зображено в соціальних мережах, не є реальним. Зображення та статуси, які ми публікуємо в Instagram та Facebook, далекі від монотонної реальності, з якою ми стикаємося щодня.

Не сприймайте нас неправильно, Facebook - це чудовий спосіб підтримувати зв’язок із широким колом людей. Проблема в тому, що багато ваших випадкових друзів Insta (і, чесно кажучи, ні справді друзі з усіма ними) мають сумнівні погляди на цілу манеру питань.

Тому дозвольте нам прямо провести вас через мінне поле, що є неприйнятною поведінкою в Інтернеті. Ви, напевно, знаєте когось, хто регулярно робить одну з цих помилок Facebook, або, можливо, ви це робили самі. Не наголошуйте, допомога є під рукою: уникайте цих основних помилок і зробіть Facebook кращим місцем для всіх, хто бере участь.

Спілкування з партнером, коли ви явно перебуваєте в одній кімнаті

Ми розуміємо, ти закоханий, і це прекрасно. На жаль, ми всі самотні і нещасні, або у жахливих стосунках з людьми, яких таємно зневажаємо. Тож, будь ласка, не повідомляйте свою хворобливу милу любов через Facebook, щоб світ побачив.

І ви знаєте, про що ми говоримо. Типовий статус - опубліковано о 21:00 у будній день - коли ви та ваш партнер притискаєтесь на дивані після випивки від Netflix - це складається з: "Я так люблю свою леді". Потім приходить приглушена відповідь, менш ніж за хвилину: "Я люблю тебе більше".

Вбий мене зараз.

"Ні, я люблю тебе більше." Серйозно, це тип дебільної сентиментальності, що забиває наші терміни? Ваші друзі увійшли до Facebook, щоб переслідувати своїх колишніх, плачучи за вечерею в мікрохвильовій печі (або, як називає команда Digital Trends: п’ятниця ввечері). Позбавте їх приниження від необхідності бути свідками вашого досконалого любовного життя.

Розміщення (занадто багато) фотографій своїх дітей

Ніхто не просить вас піти на ухилення від папараці, екстрими, схожі на знаменитості, щоб захистити конфіденційність вашої родини - але не бомбардуйте нас і дитячими фотографіями. Ваші друзі не хочуть бачити кожну секунду життя вашої дитини задокументованою в Інтернеті, якою б милою вона не була.

Facebook-поради-діти-фото

Усе виглядає чарівно, коли у вас вперше з’являються діти: “Ой, подивись на неї! Незважаючи на те, наскільки це життєствердно здається, бачити щотижневі візуальні нагадування про ваш новоспечений статус батьків - це просто нудно для інших. Натомість спробуйте ось що: Документуйте, як ви пройшли шлях від холодного холостяка та самотньої жінки до старенької мами та тата через серію селфі, які бачать, як ви скидаєте вузькі джинси та кросівки на спортивні штани та уггі.

Надсилання масових ігрових запитів

Чому це все ще відбувається? Чесно кажучи, якби хтось сказав нам кілька років тому, що в 2016 році ми все ще отримуватимемо запити Candy Crush, ми б покинули Facebook і переїхали в найвіддаленіший регіон Землі, щоб жити життям на самоті. Проте це все ще відбувається, хоча і не так регулярно, як це було під час пікової ігрової ери. Запити на ігри - це версія спаму у Facebook. Тому, якщо ви все ще надсилаєте запрошення Farmville, ви в основному людський спам-бот. У вас також страшний смак в іграх.

Розміщення релігійного змісту

"Ви знаєте, хто найкрутіший? Господи наш Ісусе Христе ”, - ніколи не говорив ніхто. Востаннє, коли ми бачили, як хтось публікував в Інтернеті релігійну проповідь, це призвело до прямого блокування та призвело до великої чистки Facebook у 2009 році, коли нас успішно не було друзів близько 50 людей.

Сказати комусь, що вони святкують свою відповідну релігійну подію, неправильно через упереджений вигук під виглядом статусу в Facebook (наприклад, стару клішировану критику, що люди комерціалізують духовність) - це також величезне ні-ні, як і розміщення посилання на релігійний веб-сайт або відео. Вгадай що? Люди не обов’язково думають про духовну сторону Різдва. Натомість вони просто хочуть отримати круті подарунки та споживати запас їжі протягом усього життя (і не забувайте різдвяні сухарики, всі люблять крекери).

Тож наступного разу, коли ви будете думати про публікацію релігійного статусу, незалежно від вашої релігії, просто пам’ятайте одну заповідь Facebook: «Не публікуй духовні висловлювання в Інтернеті, бо це шлях до дурних роздумів».

П’яні пости

Ми дозволимо зобразити вас та ваших друзів на міському слайді - хоча жодна поважна група дорослих дорослих не робить селфі під час нічного відпочинку. Однак обов’язково уникайте оприлюднення стану нетверезого. Якщо ваш сеанс пиття скорочений, але ви все ще досить тверезий, щоб користуватися Facebook - навіть не думайте про це. Чорт, просто продовжуй пити сам, якщо потрібно, і взагалі тримайся подалі від соціальних мереж. Вам не потрібно, щоб ми вам говорили, що розміщувати у вашому спальні селфі з пляшкою горілки, а потім мітити друзів на зображенні, є необережним. Як і сповідування своєї любові до смаженої курки о 3 годині ночі П’яне спілкування на Facebook (воно ж „п’яне бронювання”) - очевидно погана ідея. Це підвищить ваші найбільш обурливі думки щодо найскладніших тем. Повірте нам, коли ми скажемо вам, що ви пошкодуєте про це вранці після.

Подобається всі ваші публікації

Хоча ми не готові викладати поради щодо знайомств - головним чином тому, що ми такі ж безнадійні, як і ви, коли йдеться про пошук матчу Tinder - ми можемо сказати вам, чого уникати робити в Інтернеті, коли ви зустрічаєте когось, хто вам подобається. Досить складно знати, коли потрібно додавати когось у свій список друзів на Facebook, надаючи їм доступ до всього вашого профілю. Особливо це стосується жінок, які постійно переживають у соціальних мережах. Тому, якщо людина, яка вам подобається, додає вас у Facebook, не займайтесь розбещенням цілої сторінки з безліччю лайків. Будьте стримані, це окупиться в довгостроковій перспективі, і ви не зіткнетеся з моторошним сталкером.

Крісло політична активність

Кожен - аналітик певного сорту у Facebook. В ігровий день ми всі одягаємо шапки спортивного коментатора-крісла, а на національні свята стаємо кріслами-патріотами. Але найгірша з групи - це крісло політичного активіста.

Ви знаєте тип, голосний, як прихильник Трампа в Інтернеті, щодо штату країни. Якщо ви хочете знову зробити Америку великою, революція не розпочнеться у Facebook. Навіть якщо у вас є вагомі зауваження, Facebook, мабуть, не місце для цього. Наприклад, не публікуйте в прямому ефірі коментарі до дебатів щодо ВП через серію словесних статусів.

Більшість публікацій сьогодні мають візуальний зміст, тому все, що трапляється як словесна діарея, швидше за все, ігнорується. Крім того, якщо його забагато (як у кількох публікаціях за короткий час), це може навіть образити. Якщо вам чесно потрібно багато чого зірвати з політичного клімату, заведіть обліковий запис у Twitter - саме там бовтаються всі божевільні.

Занадто швидко (або взагалі) зміна статусу ваших стосунків

Наслідуючи попередні помилки, це ще один приклад занадто швидкого стрибка з пістолета. Скажімо, ви щойно почали зустрічатися з кимось із вас справді подібно до. Навіть якщо ви переконані, що це той, хто хоче провести з вами решту життя, не змінюйте статус своїх стосунків у Facebook. Взагалі кажучи, заявляти про свої стосунки у Facebook безглуздо. У гіршому випадку він виглядає нужденним. Він також може розіслати неправильне повідомлення. Про всі суттєві зміни у вашому житті своїм друзям та родичам слід повідомити на власні очі. Отже, чому саме ви хочете демонструвати свій новий статус стосунків в Інтернеті? Можливо, щоб привернути увагу старого полум’я? Можливо, ми надмірно обдумуємо ці речі, але хтось повинен - ​​ваша онлайн-репутація на кону.

Якщо ви вирішили залишити Facebook, не вказуйте на це

Завжди є одна людина, яка вирішує створити сцену над своїм рішенням кинути Facebook. Коли ви публікуєте статус, що засуджує Facebook як непотрібну відволікаючу увагу або поверхневу соціальну мережу, яку ви тепер відчуваєте змушені залишити, це стає криком уваги. Інші можуть навіть припустити, що ви, мабуть, сподіваєтесь отримати тону лайків та коментарів за своє сміливе рішення (перш ніж повернутися через місяць чи близько, щоб порадувати всіх своїми дурними думками). Зрештою, кинути Facebook важче, ніж кинути палити і припинити вашу порнозалежність разом. А ваші близько 100 друзів (понад половину з яких ви вже навіть не підтримуєте зв’язок) будуть сумувати за вами, приятель. До побачення та подяки за всі чудові ідеї.

Останні повідомлення