Як повідомляється, Дісней зменшує витрати на рекламу у Facebook

Як повідомляється, компанія Walt Disney Co. суттєво скоротила заплановані витрати на рекламу у Facebook на тлі зростаючого бойкоту з боку великих компаній через висловлювання ненависті в соціальній мережі.

Дісней стурбований тим, що Facebook застосовує політику щодо неприйнятного контенту, повідомили Wall Street Journal джерела, знайомі з цим. Вони кажуть, що компанія призупинила рекламу для Disney +, після того, як активно просунула послугу потокового передавання на початку цього року в соціальній мережі. Джерело додало, що Дісней припинив рекламу Hulu у Instagram, що належить Facebook, тоді як інші підрозділи компанії переглядають свої плани.

Дісней був першим американським рекламодавцем у Facebook протягом першої половини, повідомляє Wall Street Journal, посилаючись на оцінки Pathmatics. Дослідницька фірма обмежила витрати Діснея на рекламу на Facebook за шість місяців у 210 мільйонів доларів.

Згідно з повідомленням, часові рамки зменшення витрат Діснея на рекламу на Facebook залишаються незрозумілими. На відміну від інших компаній, які вийшли з соціальної мережі, Дісней тихо змінив свої рекламні плани.

Рекламодавці вириваються з Facebook

Кампанія "Зупини ненависть заради наживи", яка була розпочата в червні, вимагала у своїх платформах звернення до расизму Facebook. Роздрібний торговець Едді Бауер, виробник морозива Ben & Jerry’s та виробнича компанія Magnolia Pictures, окрім понад 100 інших малих підприємств, стали частиною рекламного бойкоту. Пізніше до них приєдналися Verizon та PlayStation.

Інші компанії, такі як Coca-Cola, Starbucks та Microsoft, також призупинили свої витрати на рекламу в соціальних мережах, хоча їх кроки не були частиною кампанії "Зупиніть ненависть заради прибутку".

Facebook болить від втраченої реклами. Залишається незрозумілим, чи Дісней офіційно приєднується до руху "Зупини ненависть заради наживи". Digital Trends звернувся до компанії за роз’ясненнями щодо цього питання, і ми оновимо цю статтю, як тільки почуємо відповідь.

Останні повідомлення