Audible хоче, щоб ви передавали аудіокниги в Інтернеті

Додатки в соціальних мережах, такі як Vine, Facebook, Snapchat та Instagram, наповнені відео та зображеннями, але вони не надто пропонують історію. Audible хоче змінити це за допомогою нової функції у своєму додатку під назвою "Кліпи", яка заохочує вас ділитися уривками з улюблених аудіокниг у соціальних мережах, подібно до того, як ви поділитеся лозою або мемом.

В основному «Кліпи» дозволяють вибрати короткий уривок з аудіокниги, після чого ви можете завантажити уривок або поділитися ним із соціальними мережами, електронною поштою чи текстовим повідомленням.

За допомогою нового інструменту ви можете вибрати 45 секунд звуку та внести зміни до нього, якщо ви так вирішите. Можливість редагування допоможе людям перетворити фрагменти аудіокниг на власні історії.

"Слухачі ... люблять розмовляти про книги, авторів та оповідачів, якими вони захоплені, а" Кліпи "полегшує нашим клієнтам почати значущі бесіди зі своїми друзями та родиною безпосередньо зі своєї аудіокниги, коли надихає!" сказав Дон Кац, засновник і генеральний директор компанії Audible.

Коли ви ділитесь аудіо з’єднанням з друзями, для прослуховування їм не потрібен обліковий запис або навіть програма - це просто аудіофайл, до якого можна отримати доступ з будь-якого місця. Звичайно, ваші друзі матимуть можливість зареєструватися та придбати повну аудіокнигу.

Кліпи доступні як у версії програми Audible для iOS, так і для Windows, і незабаром вони будуть представлені для користувачів Android. Якщо у вас вже є доступ до функції, вам просто потрібно натиснути кнопку «+ Clip» у нижньому правому куті, після чого програма захопить останні 30 секунд аудіо, яке ви слухали. Потім ви можете редагувати та налаштовувати аудіо, як хочете, перед тим, як поділитися ним.

Нова функція - це невеликий крок у соціальні мережі, але очевидно, що Audible шукає шляхи для розширення свого бізнесу. Користуючись своїм інстинктом ділитися всім, що ми знаходимо в Інтернеті, це чудовий спосіб зробити це.

Останні повідомлення