Facebook Live надходить на настільні комп’ютери та планшети Windows 10

тепер ви можете використовувати facebook live на своєму настільному ПК або планшеті Windows 10 версії 1464390547Не просто надсилайте текстові повідомлення та наклейки своїм друзям та родичам у Facebook - голосові та відеодзвінки їм теж. Довгоочікуване оновлення програми Facebook для Windows 10 тепер дозволяє користувачам виходити за рамки основних функцій Messenger, і воно працює так само, як Messenger на Android та iOS. У верхньому правому куті екрана в чаті є значок телефону, і коли людина, до якої ви намагаєтеся зв’язатися, активна, ви можете зателефонувати їй.

Це означає, що вам більше не потрібно відвідувати Messenger.com або Facebook.com на своєму пристрої Windows, щоб здійснити голосовий або відеодзвінок через Facebook. Хоча настільна програма для Windows не така надійна, як програма для Android або iOS (ви не можете встановити нагадування або надіслати повідомлення, коли ви отримуєте дзвінок), ви отримаєте сповіщення власного робочого столу, коли хтось намагається зв’яжіться з вами, і у вас є можливість залишити голосове повідомлення, якщо ваш власний дзвінок буде проігноровано.

Це оновлення з’являється через кілька місяців після того, як програма Facebook для Windows 10 дозволила користувачам записувати та ділитися прямими трансляціями зі свого робочого столу та планшета. На сьогоднішній день унікальна функція обмежена пристроями з Windows 10. Усі інші можуть користуватися Facebook Live лише на своїх смартфонах.

На даний момент незрозуміло, чи буде Facebook представляти оновлення для своїх програм для пристроїв Apple iOS та OSX або планшетів Android.

Наразі оновлення оновлюється, тобто не всі користувачі Windows 10 зможуть негайно отримати доступ до опції "Go Live", коли вони відкриють свою програму Facebook, повідомляє WinBeta. Маленький значок прямої трансляції можна побачити у вікні “статус оновлення”, поряд з іншими функціями, пов’язаними з медіа, такими як спільний доступ до зображень та смайлики.

Для загальних користувачів Facebook Live представлений як опція лише для мобільних пристроїв, що дозволяє транслювати свої дії в дорозі. Як і Periscope, мережа Facebook Live включає карту світу, яка дозволяє глядачам легко налаштуватися на прямі трансляції з усього світу.

На сьогодні унікальні функції, включаючи підтримку професійних камер та використання декількох камер, були обмежені медіа-партнерами Facebook. Соціальна мережа також нещодавно випустила можливість записувати та ділитися 24-годинними прямими трансляціями в надії залучити орієнтованих на природу мовників.

28 квітня Facebook запустив додатки Windows 10 для своєї флагманської платформи та служби чату Messenger, обіцяючи швидший час завантаження та новітні функції.

Пряма трансляція з робочого столу та меншою мірою з планшета буде більш обмеженою. Однак Facebook, ймовірно, шукає всіх шляхів зростання для свого зростаючого сервісу. Facebook Live вже мав неабияку частку успіху. Найбільшим його органічним хітом стало відео про маму Чубакка, в якому Кендіс Пейн одягла маску-вукі, щоб на ніч стати сенсацією. Подальша поява на Пізній пізній показз Джеймсом Корденом а особисте запрошення до штабу Facebook від Марка Цукерберга закріпило її статус знаменитості в Інтернеті.

Стаття спочатку опублікована в травні 2016 р. Оновлено 23 лютого 2016 р. Лулу Чанг: Додана новина про те, що Facebook Messenger для Windows 10 тепер дозволяє голосові та відеодзвінки.

Останні повідомлення