Facebook запускає кольорові фони Стауса для Android

кольоровий статус 630 на андроїд PDPics Facebook може бути зайнятий підготовкою до відеоцентричного майбутнього, але він також хоче, щоб ви вдалися до використання традиційного тексту, щоб висловити себе.

Таким чином, компанія запускає нову функцію налаштування, яка дозволяє змінювати колір фону, який відображається за вашим статусом. Функція, яку спочатку помітив TechCrunch, а згодом стала офіційною Facebook, надає вам кілька кольорів на вибір.

Замість типового білого тла, за яким користувачі звикли, серед вас ви зможете вибрати червоний, фіолетовий, жовтий, оранжевий та варіанти синього. Деякі навіть мають кольоровий градієнт, який виглядає рішуче крутішим за інші плоскі варіанти.

Facebook впродовж наступних кількох тижнів випускає кольорові фони статусу виключно для користувачів Andorid. Їх можна буде переглянути на iOS, Android та в Інтернеті.

Раніше цього року внутрішні суперечки в соціальній мережі показали, що обмін особистими публікаціями у Facebook з середини 2015 року зменшився на 21 відсоток у порівнянні з попереднім роком. На їх місці користувачі все частіше розміщували посилання на зовнішній вміст.

Здавалося, навіть Facebook втратив надію на покірний статус тексту. Натомість він був зайнятий заохоченням користувачів скористатися новою послугою відео у прямому ефірі - і пріоритетом формату на своїй стрічці новин. У листопаді головний директор служби Facebook Кріс Кокс передбачив, що до 2021 року відео генеруватиме 70 відсотків трафіку на платформі.

Запуск інакше невеликого оновлення, такого як кольоровий фон стану, свідчить про те, що Facebook ще не відмовився від тексту. І, хто знає, можливо, якщо користувачі Android перейдуть на нову функцію, це призведе до додаткових інструментів візуальної настройки в цій функції. Вважаючи, що грайливі текстові та інструменти для малювання вже доступні на Facebook Live та рідній камері Messenger, існує багато іншого, що Facebook може зробити, щоб користувачі ще раз ділились особистими повідомленнями на своїй флагманській платформі.

Останні повідомлення