Twitter випускає подібні до Snapchat QR-коди для профілів

twitter qr кодиХоча навряд чи це буде ключовим стратегічним кроком, який забезпечить Twitter мільйони нових, вкрай необхідних користувачів, розробники програми чітко розглядають скромний QR-код як необхідне доповнення в його постійних пошуках створення ідеального сервісу соціальних медіа.

Правильно, люди, Twitter отримує власні QR-коди, схожі на Snapchat - у комплекті з зображенням профілю в центрі - щоб допомогти вам просувати власний акаунт та ще простіше почати стежити за іншими користувачами. Бріттані Форкс у Twitter оголосила про нову функцію в середу:

hella pumped оголошує про запуск QR-кодів у Twitter! вони працюють як коди оснащення !!

знайдіть свій: профіль> шестерня> QR-код pic.twitter.com/lvAr97bHj6

- Бретань (@brittanyforks) 16 листопада 2016 р

В даний час для iOS та Android користувачі iPhone можуть отримати свій унікальний код, торкнувшись значка шестірні в додатку та вибравши “QR-код” зі спадного списку. З вашим кодом на екрані, просто натисніть стрілку вгорі праворуч, щоб відкрити більше можливостей, включаючи "зберегти фото" як перший крок до заміни вашого поточного знімка в профілі Twitter, "твіт-фото", щоб надіслати його вашим фоловерам або "поділитися" ”Через іншу службу, таку як програма обміну повідомленнями або електронна пошта.

Коли ви натискаєте кнопку QR-коду у розкривному списку, на екрані з’явиться кнопка „QR-сканер”, яка одним натисканням відкриває камеру, щоб можна було сканувати код іншого користувача. Коли ви це зробите, на екрані з’явиться профіль цього користувача, і вас попросять підтвердити, що ви хочете підписатися на них.

На Android ви можете знайти цю функцію за допомогою висувного меню в лівій частині дисплея або, торкнувшись крапки вгорі праворуч на сторінці вашого профілю.

Отримавши власний QR-код у Twitter, ви можете вставляти його куди завгодно, включаючи не лише свою сторінку у Twitter, а й візитні картки чи інші фізичні документи, якщо забажаєте.

Цей останній крок є одним із багатьох, які, як сподіваються Twitter, допоможуть пришвидшити зростання користувачів служби, що бореться з мікроблогами. В даний час у нього щомісяця активно працюють 317 мільйонів користувачів, хоча темпи його зростання вже не наближаються до темпів, якими користуються конкуруючі соціальні мережі, такі як Instagram та Snapchat.

Останнім часом компанія стикається з безліччю проблем, зокрема, як боротися зі зловживаннями в мережі, що викликає занепокоєння, що відштовхувало низку поточних користувачів, одночасно стримуючи нових від приєднання. Цього тижня він випустив фільтр "приглушених слів" як частину поточних заходів щодо захисту користувачів від образливих твітів.

Останні повідомлення