Найпопулярніші меми всіх часів та їх історії

найпопулярніші меми, знімок екрану 2016 03 27 о 8 57 31 ранкуПокірний мем пройшов довгий шлях з часів заплутаної вимови, незрозумілого визначення та просто загальних непорозумінь. Оскільки минулого року він був доданий до Словника Мерріам-Вебстер, здається, що мем взяв своє власне життя - серйозно, на даний момент, щоне малими перетворилися на мем?

І хоча ці зображення набули розголосу повсюдно, все ще існує кілька класичних творів - оригіналів, скажемо так - які з часом виявилися найпопулярнішими. Тепер, завдяки людям із Funny Status, ми знаємо, які є 10 найвідоміших в Інтернеті зображень усіх часів. Отже, ось лише декілька Майстрів мемів та пов’язані з ними історії.

Однією з найпопулярніших, як не дивно, є "Найцікавіша людина у світі". Його справжнє ім'я - Джонатан Голдсміт, і ця людина катапультувалася в зірковий і мемовий зал слави завдяки рекламній кампанії пива Dos Equis 2006 року. Зараз його обличчя породило мільйон мемів, але в реальному житті "цікаве" набуває набагато більш приглушеного значення. Він мешкає у Вермонті разом із дружиною та собаками і каже, що любить "природу, усамітнення та тишу".

Потім є Удача Брайан, незграбний на вигляд хлопець із жахливим жилетом-светром, який став дитиною плаката за ... ну, невдачу. Підліток за мемом - Кайл Крейвен, який хотів створити смішну фотографію щорічника для свого молодшого курсу. Він придбав жилет-светр у магазині товарів для економності та зробивщообличчя, і отримав свою велику перерву, коли друг опублікував зображення в Інтернеті в 2012 році. З тих пір його образ з’являвся майже скрізь, і Крейвен каже, що він заробив від 15 000 до 20 000 доларів.

А для зовсім іншого погляду на маскулінність є постійно популярний Скумбег Стів, справжнє ім’я якого - Блейк Бостон. Ще в 2006 році Бостону було всього 16, і йомуматизробив зараз сумно відому його фотографію, яка стоїть у дверях. Хоча Бостон каже, що спочатку його злякало і збентежило зловживання цим зображенням в Інтернеті, пізніше він знайшов спосіб посміятися і навіть насолодитися своєю ганебою. З тих пір він розпочав реп-кар’єру, яка охоплює персону Скумба Стіва і є завзятим твітером (і прихильником Хілларі).

Але що насправді є найпопулярнішим мемом усіх часів? Його простота може вас здивувати - місце номер один - це не хто інший, як мем «Я бачив-на-Реддіті» Y U No, з якого створено понад 2,2 мільйона унікальних мемів. Найцікавіший чоловік посідає третє місце з понад 1,2 мільйонами мемів, а мій особистий фаворит, Перші світові проблеми, бачив понад 727 000 мемів.

Перегляньте повний список і подивіться, чи улюблений увійшов до топ-10 нижче ...

//funnystatus.com/master-of-memes/ //funnystatus.com/master-of-memes/

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found