Catmoji - це соціальна мережа, призначена виключно для ваших друзів-котів

Якщо ви не тролінг Reddit, Imgur, I Can Haz Cheezeburger або подібні сайти, фотографії котів рідко вітаються на an фактична соціальна мережа. Ні, мені все одно, як смішно виглядає ця річ у великому капелюсі чи наскільки спокійною вона здається, коли вона спить. Не розміщуйте це на моїй стрічці в Instagram двічі на день.

Якщо ви знаєте когось із одержимих котами друзів, які потребують місця, де заохочують їх маразм, не дивіться далі, ніж Катмоджі. Малайзійський стартап побачив можливість на Інтернет-ринку котів та запустив сайт виключно для людей, щоб ділитися своїми відео та фотографіями котів. Ви можете переглядати різні типи фотографій котів, наприклад, «Симпатичні», «Сумні» чи «Сюрприз», або ви можете переглядати альбоми користувачів, які встановлені як загальнодоступні. Як і будь-які інші соціальні медіа в інтернеті, користувачі можуть подобати вміст і ділитися ним за бажанням свого вірусного серця.

"Інтернет любить котів, ми також любимо котів, і коти роблять людей щасливими", - сказали Betabeat засновники Catmoji Метью Фіонг та Коеко Ло. "Catmoji - це серйозний бізнес ... Ми хочемо бути онлайн-ідентичністю для котів, тобто Facebook для котів". Тим не менше, Phiong і Loo не зовсім зрозумілі, як саме Catmoji монетизує, оскільки нещодавно запущена соціальна мережа не містить реклами (на даний момент) і має обмежену кількість користувачів.

І хоча це все весело і чудово, Catmoji може здатися занадто схожим на твори I Can Haz Cheezeburger або Buzzfeed. Але, будьте впевнені, ці фотографії та відео - від ваших веб-друзів, а не кураторів редакції. Ви знаєте, тому що люди насправді отримують за це гроші, тому встаньте проти тих людей і запустіть свій власний потік безглуздих тварин.

Те, що відрізняє ці фотографії від тих, які розглядають інтернет-професіонали, нам не під силу, але якщо вам потрібно куди надіслати свого докучливого друга, кохаючого котів, тепер у них є спільнота, яка прийме їх такими, які вони є. І чесно кажучи, тепер, коли ми всі повернулися до роботи і боремося зі своїми відпустками та святами, занепокоєні розумом, можливо, якийсь потік безглуздих відео про котів, щоб скрасити день, не така вже й страшна ідея.

Останні повідомлення