Twitter для iOS додає 3D-сенсорні функції для профілів та посилань

Twitter призупиняє екстремістські програмиTwitter тихо випустив ексклюзивну функцію для користувачів Apple iPhone 6S і 6S Plus. Нове оновлення для офіційного додатка Twitter для iOS додає інтеграцію 3D Touch.

До цього часу функція 3D Touch у програмі Twitter обмежувалася швидкими діями на головному екрані. З встановленим оновленням користувачі з найновішими моделями iPhone тепер можуть виводити попередній перегляд заглядок та поп-переглядів 3D Touch для профілів та посилань Twitter.

Нові функції - це зручний спосіб швидко перевірити будь-який носій у програмі Twitter, не натискаючи її. Попередній попередній перегляд 3D Touch працює під час натискання на профілі, зображення та зовнішні посилання, повідомляє MacStories. Проводячи підглядання вгору, ви отримаєте доступ до всіх звичайних опцій спільного користування твітом, включаючи прямі повідомлення та стандартні розширення iOS.

Крім того, у випадку заглядання профілю, одна і та ж дія пальцем угору дасть вам можливість вимкнути звук, заблокувати або повідомити про вибраного користувача. Наразі нова функціональність переходить до твітів за вашими часовими шкалами і не працює на вкладці Сповіщення.

Тим не менше, це повинно сприяти швидшому перегляду веб-сторінок для користувачів iPhone 6S та 6S Plus, усуваючи прискіпливий час завантаження певних типів носіїв. Перші стали важливою частиною досвіду роботи в Twitter, оскільки додаток все частіше стає місцем для доступу користувачів до новин. Нещодавнє дослідження дослідницького центру Pew показало, що більшість дорослих американців зараз отримують доступ до новин через соціальні мережі. Twitter вийшов на третє місце у звіті за кількістю користувачів, які отримують новини на платформі. Ніхто не усвідомлює цього більше, ніж сам Twitter, який нещодавно змінив категорію iTunes App Store на „соціальні мережі” на „новини”.

Останні повідомлення