Видалено Архів твітів PostGhost вимикається

відповіді щодо пошуку в TwitterЛише через кілька днів існування видалений архів твітів PostGhost закрився після того, як на нього надійшов лист про припинення та відмову від Twitter, повідомляє TechCrunch.

Згідно з електронним листом, отриманим від Twitter, PostGhost порушив Угоду та політику платформи соціальних мереж, записавши видалені твіти. PostGhost не лише заархівовані твіти від політиків, але й від будь-якого перевіреного користувача з понад 10000 підписників.

Незважаючи на те, що PostGhost виконав прохання Twitter більше не відображати видалені твіти, архів розмістив на своїй першій сторінці відкритий лист, в якому доводив, що такі перевірені користувачі - «публічні особи», які повинні нести відповідальність за те, що вони говорять у Twitter.

"Ми вважаємо, що для таких видатних перевірених користувачів Twitter, громадськість має право бачити їх публічну історію в Twitter, незалежно від того, чи будуть вони шкодувати про свої заяви", - написав PostGhost.

PostGhost продовжив писати, що забезпечує більш прозорий спосіб притягнення людей до відповідальності, ніж Politwoops, який сам по собі є архівом твітів, який спочатку закрили в травні 2015 року, а потім повернувся до життя в лютому. Під керівництвом Фонду сонячного світла Politwoops прагне сприяти прозорості, розміщуючи видалені твіти від політиків, незалежно від того, ким вони є і до якої політичної партії вони приєднані.

На основі своїх дій, схоже, що Twitter, по суті, дотримується позиції, що притягнення політиків до відповідальності є справою, яку варто переслідувати, але підводить межу, коли йдеться про впливових діячів, які не займаються політикою, але тим не менше заявляють про свої політичні думки. Як зазначає PostGhost, такі люди, як Дж. Роулінг, яка має 7,6 мільйона підписників, та Ліндсі Лохан, яка має понад 9 мільйонів підписників, публікують свої політичні програми у Twitter, тож випливає логіка, що такі люди повинні відповідати так само відповідально, як і політики.

Останні повідомлення