Святкування місяця чорної історії у Twitter включає свого власного бота

vdovichenko / 123RF Twitter запускає власного бота, щоб відзначити початок місяця чорної історії. Бот @blackbirds, створений ресурсною групою співробітників платформи, надає все: від історичних фактів до інформації про місцеві події в кількох містах США.

Користувачі можуть взаємодіяти з ботом, починаючи розмову з @blackbirds за допомогою прямого повідомлення. Бот негайно попросить вас ввести «додому» в поле повідомлення. Далі внизу дисплея з’явиться ряд опцій, кожен із коротким описом, що стосуються різних тем. Якщо торкнутися опції, бот відповість письмовим повідомленням, GIF, твітом або зовнішнім посиланням.

Якщо вибрати "Сьогодні в #BlackHistory", бот відповість історичним фактом, що стосується менш відомої чорношкірої американської події. Вбачаючи, що обмеження характеру не застосовуються до DM, ці просвітницькі факти можуть впасти в деталі.

твіттер чорний історія місяць бот 3твіттер чорний історія місяць бот 2твіттер чорний історія місяць бот - -

Параметр "#ForTheCause" надає посилання на культурну подію в містах, включаючи Сан-Франциско, Нью-Йорк, Чикаго, Лос-Анджелес та Вашингтон, округ Колумбія. Торкніться вибраного вами міста, і вгору з'явиться посилання Eventbrite на подію спільноти в цьому районі .

Також є #SelfCare, який пропонує оздоровчі поради у вигляді позитивних твітів від чорношкірих американських користувачів Twitter; та #ForThe Culture - вечірка у форматі GIF, створена GIPHY, яка святкує чорношкірі американські культурні ікони. Кожен варіант включає власний хештег, який активується смайликами, а Twitter також перезапускає смайли #BlackHistoryMonth та #BHM, щоб користувачі могли їх додавати до твітів.

Бот @blackbirds був побудований за допомогою автоматизованого інструменту Twitter, запущеного в листопаді. Функція обмежує взаємодію кількома запитами - в результаті бот @blackbirds не буде відповідати на випадкові повідомлення, якими ви з ним ділитесь. Натомість він закликатиме вас повернутися «додому» та вибрати зі списку дій. Дотепер цей інструмент продавався як канал комунікації з підтримкою клієнтів для брендів та підприємств. Бот @blackbirds, очевидно, доводить, що автоматизований досвід можна використовувати проникливими способами для розширення розмови в Twitter. Буде цікаво подивитися, чи в майбутньому на платформі з’явиться більше різноманітних ботів.

В рамках святкування Місяця чорної історії, Twitter також організовує заходи, які проводять співробітники по всій країні.

Останні повідомлення