Як відключити нову функцію націлювання оголошень в режимі Snapchat

snapchat dennizn / 123RF Незважаючи на те, що публічно засуджує велику кількість оголошень як "моторошну", Snapchat зараз охоплює націлювання на рекламу у дусі Google, Facebook та Twitter.

Компанія уклала угоду з Oracle Data Cloud - офлайн-провайдером даних, який вперше дозволив націлювати оголошення за допомогою сторонніх даних, повідомляє The Wall Street Journal. Це по суті означає, що Snapchat почне показувати вам рекламу на основі даних про покупки в автономному режимі, які він отримує від Oracle Data Cloud. Потім це дозволить компанії визначити, чи впливає на вашу діяльність в автономному режимі реклама на її платформі, що дозволяє їй теоретично залучати більше маркетингових доларів.

Сторонній агрегатор даних стверджує, що він має інформацію про понад 110 мільйонів домогосподарств, споживчі витрати на 2 трильйони доларів та понад 1500 брендів. Він збирає ці дані низкою методів, включаючи картки постійного покупця, магазини та роздрібну торгівлю, замовлення каталогів та списки адрес каталогів. Незважаючи на те, що Oracle стверджує, що його маркетингові дані в Інтернеті зберігаються лише протягом 180 днів і безпосередньо не ідентифікують осіб, у своїх офлайн-даних вони не вказують такого. Посилаючись на інформацію цього типу, Oracle заявляє, що серед інших даних вона може містити ім’я та фізичну адресу та номери телефонів.

За даними Facebook, він використовує свої онлайнові та офлайн-дані для покращення реклами, яку обслуговує користувачам (навіть надаючи вам інструменти персоналізації завдяки своїй функції налаштувань реклами). Однак захисники цифрової конфіденційності, такі як Electronic Frontier Foundation та ProPublica, раніше висловлювали занепокоєння щодо використання офлайн-маркетингової інформації.

Як відмовитись від націлених оголошень Snapchat

На щастя, якщо ви випадково не хочете націлюватися на рекламу, Snapchat робить є опція, яка дозволяє їх відключити. Щоб отримати доступ до цієї опції, потрібно спочатку натиснути піктограму привид на екрані в режимі камери. Ви потрапите у свій профіль, де у верхньому правому куті ви побачите значок шестірні, який вказує на вкладку налаштувань. Торкніться його та прокрутіть список, поки під опцією "Додаткові послуги" не з’явиться повідомлення "Керувати налаштуваннями". Виберіть його, і ви матимете доступ до своїх налаштувань реклами на відповідному екрані, де ви можете вимкнути опцію «Прив’язати збіг аудиторії». Це вимикає всю рекламу рекламних партнерів Snap, включаючи Oracle Data Cloud. Однак це не заважає Snapchat показувати вам рекламу на основі вашої активності в Інтернеті в додатку.

snapchat офлайн дані img 1543snapchat офлайн-дані img 1542snapchat офлайн-дані img 1541snapchat офлайн дані img 1540

Якщо ви хочете припинити надання Oracle своїх даних іншим цифровим платформам (які не дозволяють вам відмовитись від націлених оголошень), єдиний життєздатний варіант, який ви маєте, - це написати самому Oracle. Ви можете дізнатись, як зв’язатися з компанією, а також більше про її політику конфіденційності Oracle Data Cloud тут.

Snapchat - не єдина веб-платформа, що використовує інформацію Oracle для націлювання на користувачів - окрім вищезазначених технічних гігантів, Oracle також має подібні партнерські відносини з Pinterest та YouTube, що належить Google.

Міркування щодо нещодавнього нарощування реклами на його платформі Snapchat - це, швидше за все, її незабаром IPO: материнська компанія Snap, додаток для візуальних повідомлень, повинна вийти на ринок у березні. І ніщо не радує інвесторів більше, ніж продаж реклами.

Оновлено 19.01.2017 Saqib Shah: Додана інформація про те, як відмовитись від націлених оголошень Snap.

Останні повідомлення