Дослідження Net Quote показує тенденції, пов’язані зі зброєю, в Instagram

instagram gun hashtags hashtag mini twitter amp printer printer thumb Енді Боксолл / Цифрові тенденції

Слухання американського населення передбачає знання, де шукати. А коли справа стосується однієї з найбільш гострих суперечливих питань нашої країни - законодавства про зброю - американці беруть участь у досить дивному середовищі, щоб висловити свої почуття. Instagram перетворився на неймовірний інструмент для соціального прослуховування, і завдяки новому дослідженню Net Quote ми склали цілком уявлення про те, як виглядає розмова навколо зброї у Сполучених Штатах.

Серія нових інфографік від Net Quote показує частоту 12 хеш-тегів, пов’язаних із зброєю, та їхні вподобання, а завдяки більш ніж 6 мільйонам зображень в Instagram, які в кінцевому підсумку проаналізовано, Net Quote виявила “хто, що та де фанатизм вогнепальної зброї”.

Guns-on-Instagram_2-02 (2) (1)

Не дивно, що штати, які найчастіше використовують хештеги, пов’язані з озброєнням, також є країнами, що мають деякі найбільш гучні та трагічні випадки пов’язаного з цим насильства. Усі штати Невада, Флорида, Арізона та Орегон бачили понад 200 постів, пов’язаних із зброєю, на 100 000 жителів. Невада - це місце збройного протистояння Клівена Банді з Бюро землеустрою; Флорида - це місце, де Джордж Циммерман застрелив чорношкірого підлітка Трейвона Мартіна; У 2011 році в Арізоні відбулася масова стрілянина, в результаті якої загинуло шість людей, а представник Габріель Гіффордс отримала важкі травми а в Орегоні минулого року стрілець вбив дев'ять людей в Громадському коледжі Umpqua, перш ніж застосувати зброю на собі.

Guns-on-Instagram_2-03 (2) (1)

У відповідних новинах Орегон також займає перше місце серед сподобань за публікації, пов’язані зі зброєю. Більша частина цього, як припускає Net Quote, може бути зумовлена ​​великими дебатами в штаті щодо недавнього збройного протистояння між федеральними та місцевими скотарями. І хоча Вермонт може похвалитися досить високим рівнем володіння зброєю, його жителі не люблять одне одного в Instagram про зброю. Це, мабуть, приватна справа.

Guns-on-Instagram_2-09 Говорячи про зброю, на Гейнсвілль, штат Флорида, припадає 2,61 відсотка хеш-тегів, пов’язаних із зброєю, у всій країні, а штат Флорида в цілому здається цілеспрямованим із залученням вогнепальної зброї до розмови в соціальних мережах. Не дивно, що Техас також є популярним місцем для розмови про зброю, як і Каліфорнія - шість із 20 найкращих міст з найбільшою часткою хештегов, пов’язаних зі зброєю, знаходяться в Голден Стейт.

Guns-on-Instagram_2-08 (2) (1)

Але що вони насправді говорять, говорячи про зброю? Флоридці та техаси досить широко говорять про НАР, що не дивно, враховуючи триваючі дебати в обох штатах щодо законів про приховану перевірку. Техасці також особливо люблять говорити про свій номер 2а.

Guns-on-Instagram_2-08 (1)

Ця розмова, пов'язана зі зброєю, є відносно новим явищем для Instagram, оскільки Net Quote зазначає "дуже очевидний підйом" у розмовах про зброю в період з грудня 2014 року по грудень 2015 року. Після розстрілу церкви в Чарльстоні був особливо виражений період активізації часті масові стрілянини в 2015 році в цілому, не дивно, що зброя була гострою темою, куди б ви не поїхали. Зрештою, Net Quote дійшов висновку: "там, де насильницьких інцидентів із зброєю відносно мало, згадки #gun в соціальних мережах відображають погляди нації в кращу чи гіршу сторону".

Останні повідомлення