Facebook запускає програму подарункових карток Facebook Card

баланс на картці facebook

Facebook потрапляє в подарункові картки. Після звіту про квартальні прибутки компанії, в якому було зроблено висновок, що подарунки Facebook були незначною і досить незначною частиною бізнесу, що приносить дохід Facebook у 2012 році, Facebook негайно продовжив іронію і оголосив про картку Facebook. Тепер користувачі можуть придбати подарункові картки Facebook через соціальну мережу.

картка facebook

Програма подарункових карток підтримує бренди, включаючи сік Jamba, Olive Garden, Sephora та Target, всі на одній картці. Facebook пропонує подарункові картки вже від деяких роздрібних торговців, таких як Starbucks, але те, що робить цю подарункову карту унікальною, полягає в тому, що одна картка може тримати кілька залишків від кожного типу роздрібних продавців. Отже, 100 доларів за Target, 15 доларів за сік Jamba і 20 доларів за Olive Garden - це розумна комбінація кредитів, яку хтось може мати на своїй картці, наприклад.

вибір картки facebook - -

Щоб придбати картку Facebook для друга чи члена сім'ї, просто виберіть її з категорії Подарункові картки та цифрові. Ви можете додати попередньо встановлене значення кредиту, яке ви хочете додати на картку. Після завершення покупки ваш друг отримає поштою картку Facebook. У своєму повідомленні в блозі, що повідомляє про картку, Facebook обов’язково зазначає, що картки багаторазово використовуються для здійснення покупок серед цих вибраних роздрібних продавців.

Наскільки «незначними» є подарунки на Facebook (та рекламні публікації)? Ця категорія лише за чотири місяці принесла соціальній мережі 5 мільйонів доларів, які загалом отримали 1,13 мільярда доларів доходу. Соціальна мережа запустила подарунки Facebook як можливість електронної комерції для розгалуження соціальної мережі та спроби отримання доходу в альтернативній стратегії монетизації, яка паралельна її рекламному бізнесу. Оголошення про запуск відбулося ще у вересні 2012 року, але програма розпочала відбір користувачів спочатку та в усьому світі з часом, тому подарунки все ще перебувають у початковій стадії.

Але, незважаючи на карманні зміни, які подарунок приносить для Facebook, не важко зрозуміти, що запуск своїх карток Facebook є стратегічним кроком. Соціальна мережа сподівається з часом витіснити своїх конкурентів, вдарившись у підключені Facebook, цифрові програми для подарунків, такі як Gyft і Wrapp. Зверніть увагу, що ці сторонні додатки використовують ваші дані Facebook, щоб з’ясувати дні народження ваших друзів чи сім’ї, і Facebook за замовчуванням рекомендує користувачам купувати подарунки на дні народження - очевидно, це пряма конкуренція рідній службі подарунків Facebook.

Wrapp та Gyft мають великий старт у Facebook із сотнями роздрібних партнерських відносин, тоді як Facebook Card наразі має лише чотирьох партнерів, але ми очікуємо, що Facebook оголосить додаткових роздрібних партнерів (і швидко) у найближчі місяці.

Користувачі можуть перевіряти залишки своїх карток на Facebook зі свого телефону або робочого столу, і доступність буде поступово розповсюджуватися серед людей у ​​США.

Останні повідомлення