Chatible дозволяє спілкуватися з незнайомцем у месенджері

Facebook Messenger TechCrunch авантюрний і зацікавлений у знайомстві з новими людьми? Здатні розмовляти з кимось? Новий бот під назвою Chatible може просто стати вашим новим найкращим другом або, принаймні, допоможе вам знайти його чи її. Подумайте про це як про повернення до тих давніх часів у чатах AIM, коли люди запитували інших, яких вони щойно зустрічали, про їхній A / S / L (вік, стать та місцезнаходження).

Звичайно, це було трохи моторошно в ретроспективі, але, можливо, час зменшив клеймо проти спілкування з незнайомцями в Інтернеті. Тож, якщо ви хочете бути підключеним до повного рандо в Facebook Messenger з метою розпочати розмову, перевірте Chatible і подивіться, куди вас веде ваша розмова.

Хоча існує ряд інших додатків, які роблять те саме, Chatible легко інтегрується з Messenger, який і без того є надзвичайно популярною платформою (хоча в основному для людей, які вже знають один одного). Щоб розпочати роботу з програмою, увійдіть у Facebook, і тоді вас відразу випадковим чином з’єднають з іншим денізеном Інтернету. Повідомлення з’являтимуться у вашій папці вхідних повідомлень на Facebook, і немає жодного встановленого порядку денного для вашого спілкування. Отже, насправді, все є чесною грою (що, звичайно, може створити власний набір проблем).

Розмови, які відбулись до цього часу та потрапили на Product Hunt, здавалися цілком приємними та загальнодоступними, але, схоже, не передбачено жодних заходів щодо захисту від моторошного вмісту. Тим не менш, тим не менш, Chatible не розкриває вашу особу, і вся інформація залишається приватною. Як зазначає додаток на власній сторінці у Facebook, "хоча Chatible в основному є" посередником "для полегшення цих розмов, ми цінуємо вашу конфіденційність і не будемо ні перевіряти, ні розголошувати ці повідомлення".

Схоже, додаток став досить популярним досить швидко, оскільки оновлення кілька годин тому від команди Chatible зазначає, що бот "не працюватиме протягом наступних кількох годин на технічне обслуговування ... через величезний обсяг трафіку". В результаті Chatible був змушений оновити свої сервери - досить велика проблема.

Тож якщо вам потрібен випадковий чат, перевірте Chatible - ви ніколи не знаєте, що можете знайти.

Останні повідомлення