Що таке Камео?

Створена в 2016 році і названа в журналі «50 найгеніальніших компаній 2018 року» журналу Time, «Камео» зараз потрапляє в центр уваги як популярний сайт у соціальних мережах. На відміну від більшості сайтів, які зосереджені на взаємодії користувачів зі своїми друзями, родиною та послідовниками, Cameo за певну ціну приділяє увагу взаємодії зі знаменитостями. Ось що вам потрібно знати.

Що таке Камео?

Cameo - це компанія, яка з'єднує знаменитостей зі своїми шанувальниками через свій веб-сайт та їх додаток (Android та iOS). Користувачі в основному платять знаменитостям за індивідуальні відеоролики з криком, якими вони потім можуть ділитися на інших платформах соціальних мереж. Станом на червень 2019 року у Cameo було понад 15 000 VIP-персон та виконано понад 275 000 запитів.

Як розпочати роботу на Cameo

Камео Ринок

Щоб отримати власне персоналізоване відео, вам потрібно зареєструватися, після чого ви знайдете знаменитість на ринку Cameo Marketplace. Ринок включає всіх, від акторів зі списку B, великих зірок кіно, телевізійних персонажів, авторитетів соціальних медіа, моделей, музикантів, геймерів, коміків, спортсменів та навіть корольов. Ви не знайдете багато знаменитостей зі списку A, але на сайті є кілька активних.

Знайшовши знаменитість, ви або додаєте їх у свій список бажань, або починаєте замовляти своє персоналізоване відео. Якщо ви не впевнені, як буде виглядати ваше відео, у кожному профілі розміщена система рейтингу до п’яти зірок, а також останні відео, які нещодавно розіслали знаменитості, щоб дати вам уявлення про якість відео, яке ви “ отримаю. Однак не чекайте багато чого. Більшість відео досить прості і зазвичай включають знаменитість, яка сидить на дивані і вітається.

Камео Ринок і Шон Естін

Коли ви підписуєтесь на "бронювання", сайт запитає вас, чи хочете ви це відео для себе чи когось іншого, приводу (якщо він є) та чи є у вас конкретні вказівки для знаменитості. Деякі конкретні вказівки можуть включати прохання пана Т сказати "Я шкодую дурня" або запитання Шона Естіна щодо картоплі (Володар перстнів посилання). Ви також можете отримати знаменитість для створення рекламного відео для вашого бізнесу або продукту.

Ціни відео на камео

Після заповнення реквізитів ви платите. Скільки ви платите за своє персоналізоване повідомлення, залежить від того, скільки знаменитість хоче взяти. Ви можете витратити сотні доларів на повідомлення, але, можливо, знайдете вигідну угоду. Я бачив деякі замовлення від 15 доларів за кожну. Це справді залежить від рівня знаменитості. Наприклад, голос актора з мультфільму може забронювати набагато менше, ніж актор, який знімався у фільмах.

Після оформлення бронювання гроші на вашому банківському рахунку або на кредитній картці призупиняються. Якщо з якихось причин знаменитість вирішить не робити ваше відео, затримка суми, яку ви витратили, звільняється протягом п’яти-семи робочих днів.

Що відбувається після того, як забронювали відеоролик із Cameo

Відео Ніни Вест на камею

Після завершення бронювання знаменитість має сім днів, щоб доставити ваше відео. Коли відео завершено, вам надсилається посилання на нього через електронну адресу, яку ви вказали, або через текст. Звідти ви можете переглядати, ділитися та завантажувати відео на свій пристрій. Остерігайтеся, однак. Відповідно до поширених запитань Cameo, ви маєте право публікувати рекламні відео лише протягом трьох місяців.

Коли ви замовляєте, у вас є можливість зробити своє відео загальнодоступним на Cameo. Якщо ви виберете цей параметр, ваше відео також буде опубліковано в розділі відео знаменитості у його профілі. Інші користувачі можуть переглянути ваше відео та поставити йому лайк або залишити коментар.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found