Пацієнти з пластичної хірургії хочуть виглядати як їх селфі, відфільтровані за допомогою Snapchat

Обличчя знаменитих журналів у фотошопі вже давно стали натхненням для пацієнтів, які шукають пластичну хірургію, але зараз один нью-йоркський хірург каже, що пацієнти тепер просять виглядати як версія, відфільтрована Snapchat. В інтерв’ю “Huffington Post” доктор Метью Шульман сказав, що, хоча пацієнти завжди часто додавали зображення, зараз вони використовують фільтри Snapchat як приклади того, як вони хочуть, щоб їх шкіра, очі чи губи виглядали.

Кілька фільтрів Snapchat, як ця корона квітів, згладжують шкіру, тоді як багато хто також робить очі більш крупними, а губи повнішими. Ці зміни - це всі процедури, які були доступні до Snapchat, каже сертифікований пластичний хірург, наприклад, наповнювачі губ та операції на повіках.

Пластичний хірург, доктор Мішель Ягода, яка також працює в Нью-Йорку, каже, що вона бачила вплив і в соціальних мережах. Це відбувається менш очевидно, оскільки пацієнти не заходять до її кабінету із справжніми фільтрами Snapchat як натхненням. Ягода каже, що соціальне натхнення робить ці зображення широкодоступними - не змінюючи самих стандартів краси. Зміни, на які, на її думку, вплинули соціальні медіа, - це загальні запити, такі як гладка шкіра.

Шульман, безумовно, не проти Snapchat - сам хірург був у новинах минулого року, коли ділився своїми операціями на Snapchat, де в середньому отримував понад мільйон переглядів на день. Шульман каже, що насправді віддає перевагу пацієнтам, які приводять зображення із фільтром Snapchat. Отримати вигляд, що є докторованою версією селфі, часто буває реалістичнішим, ніж намагатися виглядати як хтось інший, особливо коли для відправної точки використовується фотографія знаменитості.

Шульман не одинокий, коли спостерігає, як пацієнти приносять зображення, відредаговані в програмах соціальних мереж - косметичний хірург у Великобританії повторив подібні настрої на початку цього місяця. У деяких випадках лікар розпізнавав дисморфічний розлад організму і замість цього направляв пацієнтів до консультанта. Минулого року косметичний хірург сказав Космо, що вікова група 18-24 років найчастіше називає "бажання виглядати добре на знімках" як причину операції.

Тенденція до постійної дискусії про те, як культура селфі - і здатність фотошопіти себе одним натисканням кнопки - впливає на самооцінку та імідж тіла.

Останні повідомлення