Ой! Чарлі Шин випадково написав свій номер телефону в Твіттер 5,5 мільйона підписників

Якщо ви користувач Twitter із кількома сотнями підписників, випадкове написання номера вашого телефону в твіттері може призвести до одного або двох небажаних дзвінків від людей, яких ви не знаєте.

Якщо, з іншого боку, ви користуєтеся Twitter у версії 5.5 мільйонів підписників, випадкове написання вашого номера у твіттері призведе до набагато більше клопоту. Але згідно з доповіддю New York Post, саме це зробив актор кіно і телебачення Чарлі Шин.

Колишня зірка "Два з половиною чоловіки", яка описує себе на своїй сторінці в Twitter як "безробітного переможця", мала на меті спрямувати чіткий підлітковий співак Джастін Бібер (хто тут бере уроки?).

“310-954-7277 Телефонуй мені, брате. C », - написав Шин у своєму твіті, обідаючи в ресторані Лас-Вегаса. Усвідомивши свою помилку, він швидко видалив її, хоча не раніше, ніж її ревітвіт зробив ряд його послідовників.

Не зовсім несподівано, як повідомляється, його телефон почав вібрувати у забуття, коли величезна кількість його послідовників у Twitter почали надсилати повідомлення та телефонувати йому. "Це дзвеніло дико, і він за лічені хвилини отримав 1800 текстових повідомлень", - повідомило NYP одне джерело, що обідав у ресторані.

Мабуть, Чарлі міг побачити кумедну сторону і вирішив трохи розважитися ситуацією. "[Він] кілька разів відповідав на телефонні дзвінки, кажучи такі речі, як" Піца Рей "та" Виграш ", - сказав джерело, додавши:" Але його телефон просто продовжував дзвонити і гудіти, а з часом просто повністю розтанув. Чарлі казав: "Напевно, мені потрібен новий телефон". З телефонних дзвінків, на які Чарлі брав участь, припускається, що більшість абонентів, які розмовляли з лінією, "Гей, це Джастін".

Шин приєднався до Twitter ще в березні, коли він був звільнений з хіт-шоу "Два з половиною чоловіки", роль, яка зробила його найбільш високооплачуваним актором на американському телебаченні. Лише за годину приєднання до сайту мікроблогів у нього було 100 000 підписників.

О, і на той випадок, якщо ти думав зателефонувати Чарлі, щоб з’ясувати, як у нього справи останнім часом, не турбуйся. З того часу номер відключено.

[Зображення: Анджела Джордж]

Останні повідомлення