Виправлення, доступне для смарт-дисплеїв Lenovo, застрягли в петлі після невдалого оновлення

Смарт-дисплейний стіл Lenovo

Google випускає виправлення для смарт-дисплеїв Lenovo після недавнього оновлення, через яке деякі дисплеї застрягли в безперервному циклі завантаження. Здається, ця проблема безпосередньо впливає на нові пристрої - під час початкового завантаження він намагатиметься завантажити будь-які доступні оновлення, включаючи оновлення, що спричиняє цикл завантаження на деяких пристроях.

Звіти вперше з’явилися в ланцюжку на веб-сайті підтримки Lenovo, починаючи з середини серпня. Проблема призводить до того, що дисплей раптово зупиняється приблизно на 45% під час оновлення, перезавантажується, а потім намагається встановити оновлення знову. Щоразу, коли оновлення досягає 45%, однак проблема повторюється.

Деякі користувачі досягли успіху в тому, щоб пристрій вийшов із циклу, скинувши Smart Display за допомогою програми Home, не змінюючи налаштувань за замовчуванням. Але це виправлення обмежує зручність використання пристрою, що викликає неприємність у користувачів. У будь-якому випадку, Lenovo визнала цю проблему цього тижня, заявивши, що Google зробив це "головним пріоритетом".

“Наразі єдиний спосіб дій - це чекати, поки команда випустить виправлення. Прошу вибачення [за] незручності і сподіваюся, що це буде розібрано якомога швидше », - опублікував у понеділок співробітник служби підтримки Lenovo. Пізно у вівторок Google виконав свою обіцянку та запропонував оновлення для всіх розумних дисплеїв. Власники пристроїв мали вже отримати або отримають оновлення наступного разу, коли ввімкнуть дисплей.

"Зверніть увагу, що ваші пристрої тепер отримуватимуть оновлення програмного забезпечення, ніяких додаткових дій від вас, хлопці, не потрібно, оскільки він встановлюватиметься автоматично", - сказав співробітник. "Переконайтеся, що пристрій підключено до мережі, щоб ви могли отримати оновлення." Ні Lenovo, ні Google не уточнили, що стоїть за цією проблемою.

Смарт-дисплей Lenovo був одним із перших віртуальних помічників, які не належать Google, і з’явився на ринку із виділеним дисплеєм. Пристрій було частиною більших зусиль Google, щоб дозволити третім сторонам створювати пристрої на основі платформи Google Assistant. На сьогоднішній день Lenovo, JBL та LG випустили свої сторонні дисплеї, а Smart Display Lenovo - один із найкращих оглядів.

Останні повідомлення