Тестування програми SocialMe, яка розповість вам про вас

соціальна

Величезну частину свого щоденного часу в Інтернеті витрачаю на Facebook, і я це приймаю. Зазвичай я використовую свій обліковий запис у соціальних мережах, щоб постійно інформувати про життя друзів та коханих людей по всьому світу та по черзі оновлювати їх, як я тут. Зазвичай я не користуюся програмами Facebook (перестаньте надсилати мені запрошення на ігри, заради бога!), Якщо вони не пов’язані з музикою чи фотографією, але коли я дізнався, що пара дослідників з Кембриджського університету провела тестування особистості додаток, щоб довести, що ваші "лайки" у Facebook можуть багато в чому визначити вашу особистість, я спробував знайти щось схоже на майстерність. Саме тоді я знайшов SocialMe.

Як це працює

Подібно до програми-опитувальника My Personality, яку використовують дослідники Кембриджа, SocialMe - програма, доступна на веб-сайті знайомств Zeebly - призначена для вилучення даних з вашого облікового запису Facebook та надання детального звіту про ваш смак та особисті переваги. Як і більшість програм Facebook, SocialMe просить дозволу на доступ до відповідних даних Facebook, таких як дописи у стрічці новин, інформація про весь профіль, адреса електронної пошти, дні народження друзів, а також їхні стосунки (що не повинно бути дивним, враховуючи це додаток було зроблено Інтернет-сайтом знайомств). Потім він запитує ваш поштовий індекс та день народження, можливо, як засіб безпеки. Потім панель завантаження, поки ви чекаєте, поки вона проаналізує всі типи вмісту:

socialme_01

Можливо, у вас є час на чашку кави або цілий бутерброд, тому що може пройти деякий час, перш ніж ви зможете продовжити, залежно від того, як довго ви були у Facebook та наскільки ви активні на сайті. Мій рядок завантаження повідомляє, що в даний час аналізується тисячі статусів Facebook, які мені вдалося накопичити за ці роки, що є чітким свідченням того, що я використовую Facebookбагато. Закінчивши аналіз, програма приведе вас до графічного представлення ваших соціальних даних (а також надсилає ваші результати на електронну пошту), а також пояснює, як вони накопичили цю інформацію про вас.

socialme_02

Окрім твердження очевидного (я використовую Facebook тону), SocialMe каже мені, що мої улюблені теми, про які можна поговорити, - це фільми, подорожі та їжа. Далі я описую мене як екстраверта та оптиміста (яким я є, іноді до тривожно високого ступеня), і що я зазвичай розміщую повідомлення у Facebook за допомогою веб-браузера у другій половині дня. "Звідки ми знаємо це про вас?" Графік продовжується і пояснює, що під час вивчення мого 2541 статусу Facebook та моєї взаємодії з моїми 1385 друзями у Facebook, він також проаналізував мою промову, час моєї публікації та - як ви здогадалися - мій Facebook подобається.

socialme_03

Це розбиває мої дописи на чудові діаграми, які детально показують, який тип дописів я публікую у Facebook. Як філіппінець із США, який використовує Facebook, щоб стежити за родиною та друзями на Філіппінах, цілком природно, що більшість моїх публікацій мають культурний характер.

socialme_04

Потім він аналізує, скільки статусів ви публікуєте щомісяця, та перераховує ваші особисті якості. Наведення курсора на пункти на графіку "Статуси на місяць" призведе до подальшого розбиття, повідомляючи, скільки ваших дописів було статусами, фотографіями чи посиланнями. Згідно з додатком, середня людина щомісяця публікує 12,8 статусів. Я розміщую близько 56. 

socialme_05

Наступна частина досить цікава. Додаток насправді підраховує кількість слів, набраних вами з моменту початку користування Facebook, і порівнює його з реальними робочими місцями - якби мій профіль був книгою, це було б довше, ніж С. С. ЛьюїсЛев, Відьма та Гардероб! Це також нагадує вам про ваші найпопулярніші статуси, а також про деякі цікаві факти про себе, яких ви, мабуть, не знали. Мої результати нагадали мені, як я люблю довгі слова, слова з безліччю складів, смайликів, тире та запущених речень (я використовую менше крапок у своєму написанні, ніж 85 відсотків людей у ​​Facebook).

socialme_06

Нарешті, ваш список друзів аналізується, повідомляючи вам, хто ваші найкращі коментатори та скільки з них чоловіків та жінок. Ті, хто вирішить розголосити свій вік, потрапляють у вікові групи, що дає змогу краще враховувати демографічну аудиторію в майбутньому. Це також показує, скільки ваших друзів перебувають у певних формах романтичних стосунків (насправді ви можете точно дізнатись, яких друзів, наводячи курсор на їх зображення). Очевидно, у мене багато друзів, які вирішили не розголошувати статус своїх стосунків, і багато з них жінки.

Вирок

SocialMe робить досить широку роботу, надаючи користувачам персоналізовану інфографіку, яка може слугувати інструментом для кращого та більш ефективного управління присутністю в Інтернеті. Я б хотів, щоб його розробники розглянули можливість більш детального аналізу моєї особистості за допомогою своїх лайків у Facebook - я вже знаю, що я екстраверт і оптиміст; було б чудово, якби це могло сказати мені та моїм друзям, чому я був би чудовим гостем вечірки або з якими людьми у своєму соціальному колі я мав би мене познайомити.

Виробники SocialMe планують випустити подібний продукт, який більше орієнтований на користувачів Інтернету. Він використовуватиме ваші статистичні дані SocialMe для створення списку людей, які можуть бути «єдиними». Тим, хто зацікавлений, слід спробувати SocialMe отримати запрошення електронною поштою приєднатися до тестової групи.

Останні повідомлення