Остаточний твіт Чадвіка Боземана зараз найбільш сподобався у Twitter

Остаточний твіт в акаунті Чедвіка Босемана у Twitter побив рекорд серед більшості вподобань на платформі соціальних мереж менш ніж за 24 години.

Смерть Боземана через рак товстої кишки у віці 43 років шокувала світ у ніч на п'ятницю, оскільки Чорна пантера зірка не оприлюднив свій діагноз. Його сім'я повідомила про його смерть у Twitter, де вони сказали, що "честю його кар'єри було оживити короля Т'Чаллу в Чорна пантера.”

pic.twitter.com/aZ2JzDf5ai

- Чедвік Босман (@chadwickboseman) 29 серпня 2020 р

Пізніше Twitter підтвердив, що повідомлення про смерть Боземана зараз є найбільш улюбленим твітом за всю історію. На момент написання статті налічується близько 5,9 мільйона вподобань та підрахунку, а також близько 2,9 мільйона ретвітів та коментарів, у тому числі від знаменитостей, які працювали з Боземаном, та людей, яких він надихнув.

Найбільше сподобався твіт будь-коли.

Данина, придатна для короля. #WakandaForever //t.co/lpyzmnIVoP

- Twitter (@Twitter) 29 серпня 2020 р

Попередній твіт, який найбільше сподобався, - колишній президент США Барак Обама з серпня 2017 року, приблизно 4,3 мільйона лайків. Обама - один із багатьох людей, які опублікували твіт на честь Босемана, який продовжував знімати між операціями та хіміотерапією.

Чедвік приїхав до Білого дому працювати з дітьми, коли грав у Джекі Робінсон. Ви могли одразу сказати, що він благословенний. Бути молодим, обдарованим і чорним; використовувати цю силу, щоб дати їм героїв, на яких вони можуть шукати; робити все це, поки боляче - який користь від його років. //t.co/KazXV1e7l7

- Барак Обама (@BarackObama) 29 серпня 2020 р

Twitter також відновив смайлик #BlackPanther, оскільки шанувальники Boseman організовують вечірки на платформі. У 2018 році Чорна пантера був визнаний найбільш твітованим про фільм за всю історію, перш ніж його врешті-решт звалили Месники: Кінцева гра.

Спадщина Боземана

Проривна роль Босемана відбулася в біографічному фільмі 2013 року 42 як легенда бейсболу Джекі Робінсон. Він приєднався до кінематографічного Всесвіту Marvel в Капітан Америка: Громадянська війна як Чорна пантера, а потім знявся у титульному фільмі персонажа. Він також з’явився у 2018 році Месники: Війна нескінченності та 2019-х Месники: Кінцева гра, і повинен був повернутися за Чорна пантера 2.

Останні повідомлення