Instagram поставляється з планшетами Windows 10

зупинка руху instagram в тестуванні 24Фільтруйте нечистів, хвилюйтеся. Instagram щойно дебютував у Windows 10. У четвер додаток для редагування та обміну фотографіями, що належить Facebook, оголосив про свою появу на планшетах під управлінням Windows 10. Цей крок відбувся лише через кілька місяців після того, як Instagram перейшов на Windows 10 Mobile, і тепер програма для планшетів може похвалитися «всіма улюбленими функціями, включаючи Історії Instagram, прямі та досліджуйте ". А ще краще, зазначає додаток, користувачі зможуть знімати, редагувати та ділитися безпосередньо зі своїх пристроїв з Windows 10.

Ще в квітні Instagram вперше став доступним для користувачів Windows, але лише для тих, хто має телефони Windows. Однак зараз це стало універсальним додатком, доступним у всій екосистемі Windows. Користувачі можуть насолоджуватися функціями, для яких Instagram відомий найкраще, із живим потоковим каналом, розширеними власними сповіщеннями та Instagram Direct (щоб ви могли надсилати потокові повідомлення з одним або кількома людьми та ділитися повідомленнями як повідомлення).

Звичайно, ви також можете публікувати та редагувати фотографії, але це доступно лише для планшетів та ПК з сенсорними екранами та зворотними камерами. Звичайно, це трохи дивно, але якщо у вас є Microsoft Surface Pro або Surface Book, ви можете завантажити просто чудово. Instagram для ПК з Windows 10 можна завантажити з магазину Windows Microsoft.

Хоча спільнота Windows, без сумніву, святкуватиме прихід Instagram до свого набору продуктів, Instagram все ще не створила спеціальний додаток для iPad, а користувачі планшетів Apple все ще змушені використовувати неоптимізовану версію iPhone. На жаль, користувачі Apple, іноді не варто залишатися відданими iEmpire.

Випуск Windows, безумовно, є розумною грою для Instagram, враховуючи, що станом на минулий місяць Windows 10 працює на більш ніж 400 мільйонах пристроїв у всьому світі, що більше ніж удвічі більше, ніж Microsoft повідомляла в січні. Що стосується Instagram, то його власних активних користувачів щомісяця становить близько 500 мільйонів.

Останні повідомлення