Три способи ви все ще можете завантажити в Instagram з Windows 8.

instagram видаляє фотографії з Windows 8 ось швидке виправлення екземпляра зроблено

Ви могли б подумати, що Instagram хотів би якомога більше залучити користувачів, але якщо ви подивитесь на те, як він поводиться з людьми з телефонами з ОС Windows 8, це, схоже, не так.

Windows 8 пропонує доступ до більшості основних програм, але Instagram є помітним винятком. Користувачі повинні завантажувати сторонні програми, щоб завантажувати свої знімки до служби обміну фотографіями. І якщо це було недостатньо прикро, зараз Verge повідомляє, що Instagram блокує та видаляє фотографії, завантажені через ці неофіційні сторонні програми.

"Instagram нещодавно оновив системи, які він використовує для боротьби зі спамом, щоб запобігти майбутнім атакам та підвищити рівень безпеки", - говорить нам представник Instagram.

Беручи до уваги, як навколо Instagram з’явилася ціла котеджна галузь спам-ботів та шахраїв, аргументи справедливі. Нещодавня спам-атака, коли користувачі невпинно завантажували фотографії їжі до своїх облікових записів, підкреслює, наскільки геніальними та дивними стали ці Insta-спамери. І, схоже, це оновлення вибило Xgram, бота, який дозволяє користувачам штучно збільшувати кількість своїх підписників, тож Instagram поки що здобув принаймні одну перемогу в безпеці.

Але ця зміна стосується не лише шкідливого програмного забезпечення. Оскільки люди, які використовують сторонні програми, такі як Instance, відчувають проблеми із завантаженням своїх фотографій, схоже, ця зміна впливає на сторонні програми, які надали користувачам неофіційні можливості завантаження. Даніель Кері, розробник Instance, не заперечує проти Instagram, але не очікуйте, що його додаток буде довго не працювати. “Я працюю над виправленням. Я взяв день відпустки у своєї щоденної роботи, щоб працювати над нею, і я, очевидно, сподіваюсь щось знайти до кінця дня, - каже він.

«Я не здивований, що Instagram зробив це, але я також не думаю, що вони навмисно націлили мою програму. Я думаю, це було зроблено, як вони говорили, для підвищення безпеки, і мій додаток просто потрапив у перехресний вогонь ".

Хоча це змушує нас підозрювати, що додаток Instagram для Windows 8 не за горами (знову ж таки), наразі є варіанти. Що робити користувачеві Windows 8 та коханому Instagram, поки вони чекають, поки їхні улюблені сторонні завантажувачі придумають нове рішення? У вас є три варіанти:

Іпстаматичний / Оггл

До Instagram всі круті діти використовували Hipstamatic, щоб застосовувати ностальгічні фільтри до своїх фотографій на смартфонах. Популярність програми різко падала, коли Instagram зростала, але зараз Hipstamatic - одна з єдиних торгових точок, яка дозволяє шанувальникам Instagram розміщувати фотографії в Windows 8. Ви можете завантажити Hggstamatic's Oggl для всіх пристроїв з ОС Windows 8 та Oggl Pro для Lumia 1020. Є мало уловів; додаток не дозволяє вам бачити кількість підписників в Instagram, і якщо ви перехресно розміщуєте повідомлення в Twitter, він залишає написаний текст. І це не працює для 512 МБ пристроїв. "Hipstamatic і Oggl все ще можуть завантажувати в Instagram", - говорить директор з комунікацій Hipstamatic Моллі Салліван. "На даний момент ми єдиний зовнішній додаток, який може це зробити, і це оголошення було зроблено в березні 2012 року".

Інстаграф

Незважаючи на те, що Oggl каже, що це єдина зовнішня програма, яка все ще може завантажуватись в Instagram, Instagraph все ще працює. Він використовує проксі-сервери, щоб показати, що користувачі публікують повідомлення з пристроїв iOS та Android, а це означає, що при спробі завантаження зазвичай виникають затримки, тому не використовуйте цю опцію, якщо у вас обмежене терпіння. І це не безкоштовно, тому вам доведеться витратити 1,49 долара, щоб скористатися ним. Instagraph працює на Windows 7 і Windows 8, однак, якщо у вас старий телефон Windows, це найкращий вибір.

# 2поміж масова любов

Якщо $ 1,49 для вас занадто круті, користувачі повідомляють, що ви все ще можете завантажувати фотографії за допомогою # 2instawithmassivelove, яка доступна за 99 центів. Однак це, мабуть, найменш привабливий варіант, оскільки користувачі повідомляли про численні помилки входу, тому він може не спрацювати для вас.

Тож зараз трохи складніше, хоча і неможливо, завантажувати фотографії в Instagram на Windows 8. І якщо Кері та інші розробники, на яких впливають зміни API, з’ясують, як запустити та запустити, у вас буде ще більше можливостей. І те, що Instagram посилив ситуацію, ще не означає, що ви можете розраховувати на соціальну мережу, яка не має спаму, найближчим часом - навіть сьогодні, одразу після змін, відбувається натиск спаму, який все ще дратує користувачів.

Останні повідомлення