Snapchat-фільтри тепер простіше знайти за допомогою Computer Vision

Snapchat dennizn / 123RF Пошук ідеальних фільтрів Snapchat незабаром стане дещо простішим. Snapchat нещодавно підтвердив, що додаток тепер використовує "комп'ютерний зір" для розпізнавання того, що є на фотографії. Як тільки програма розпізнає, що там є, Snapchat відображає запропоновані фільтри на основі того, що містить ця фотографія, підбираючи каламбури домашніх тварин для фотографії Fido або смачну графіку для фотографій їжі.

Ця функція вперше з’являється у декількох поширених категоріях. Тепер додаток включає комп’ютерне бачення для розпізнавання їжі, домашніх тварин, спорту та пляжів, і Snap Inc. заявляє, що працює над розширенням розпізнавання об’єктів на додаткові категорії. Рекомендації щодо фільтрів почали тихо розповсюджуватися минулого тижня, нещодавно компанія згадала, що в майбутньому з’явиться більше категорій.

Наприклад, на фотографії домашнього улюбленця з’явиться наклейка з написом «це лапка», тоді як знімок на березі моря у верхній частині цієї фільтрувальної каруселі наклеює наклейку «Вид на океан», а на фотографіях їжі - наклейку «яка дієта ? " на передовій.

По мірі зростання параметрів фільтрів Snapchat нові функції запобігають необхідності перебирати параметри, розміщуючи найрелевантніші фільтри у верхній частині параметрів фільтрів поряд із «розумними фільтрами», які додають дату, місце розташування, температуру або швидкість.

Додаток також не є першим поєднанням Snap з комп’ютерним зором - ця технологія вже передбачає такі опції, як можливість шукати загальнодоступні фотографії в Stories та знаходити фотографії собаки, навіть якщо слово "собака" насправді ніколи не використовувалося. Snap Inc. також запатентувала подібну програму розпізнавання об’єктів, яка може сприяти збільшенню реклами, при цьому компанії платять, щоб їх фільтр з’являвся, коли користувач робить фотографію пов’язаного об’єкта.

Оновлення надходить, оскільки Snap Inc. готує серйозний редизайн Snapchat після звітування про невтішні фінансові результати. Компанія оголосила про редизайн раніше цього місяця, а генеральний директор Еван Шпігель заявив, що новий дизайн полегшить використання Snapchat. Пізніше анонімне джерело повідомило, що редизайн відбудеться 4 грудня, але Snapchat не підтвердив цю інформацію. База користувачів Snapchat в даний час в основному складається з людей у ​​віці від 13 до 34 років, і Шпігель заявив, що редизайн спрямований на залучення більшої кількості вікових груп на платформу, а також користувачів з більшої кількості країн.

Останні повідомлення