Facebook заохочує офіційні "суперклубні клуби" за допомогою груп для сторінок

facebook, facebook місцеві новини Олександр Кірх / 123RF Facebook є домом для 70 мільйонів загальнодоступних Сторінок та 100 мільйонів груп - і тепер ці дві функції можуть перекриватися. 19 липня Facebook поділився повним розповсюдженням "Групи для сторінок" - способом створити те, що соціальна мережа називає супер-фан-клубами, з офіційного джерела. Оновлення дозволяє користувачам легко побачити, які групи офіційно фінансуються, а які - просто створені іншими шанувальниками.

Сторінки - це офіційні платформи для бізнесу та громадських діячів, тоді як групи - це онлайнові відеокімнати для людей зі схожими інтересами. Традиційно групи не були пов’язані з офіційною компанією, але з групами для сторінок це змінюється. Звичайні групи нікуди не діваються, але оновлення дозволяє Сторінкам створювати офіційні групи.

Групи для Сторінок - це просто спосіб для Сторінок створити власні Групи. Зміна означає, що користувачі можуть легко визначити різницю між офіційним фан-клубом та групою, створеною іншим фанатом. Найбільші шанувальники Сторінки можуть долучитися до більш глибокої дискусії, приєднавшись до цієї групи Сторінки, для загальнодоступних профілів, які вирішили використовувати цю функцію.

Facebook говорить, що прив’язка групи до сторінки допомагає користувачам стати активними учасниками обговорень і навіть рішень, прийнятих бізнесом, виданням або громадським діячем. Ця функція ідеально підходить для "супер-шанувальників, які хочуть бути частиною щоденного обговорення рішень у стінах організації, яка їх турбує", - написав Кріс Кокс, головний директор з питань Facebook.

Перш ніж випустити цю функцію цього місяця, Facebook навесні почав її тестувати. Під час цього тесту Washington Post створив групу під назвою PostThis, платформу, на якій репортери обговорювали свої історії - і процес, що стоїть за ними - з найбільшими шанувальниками видання, а також іншими письменниками. Група - це свого роду цифрові листи до редактора, і Facebook каже, що група - це лише один із прикладів того, як нова функція може допомогти зв’язати користувачів з бізнесом та громадськими діячами.

Тепер пов’язані Групи з’являться під час перегляду офіційної Сторінки на мобільному телефоні або всередині нової опції Групи на бічній панелі сторінки під час перегляду на настільному комп’ютері.

Адміністратори можуть або вибрати створити нову офіційну групу, або зв’язати існуючу, оскільки багато компаній та громадські діячі створили дискусійні групи до того, як Facebook представив можливість пов’язувати ці дві групи. Ця функція доступна всередині нової опції Групи на бічній панелі Сторінок, коли Ви ввійшли як адміністратор.

Останні повідомлення