Facebook називає вас лібералом або консерватором - ви можете це вимкнути

соціальні медіа маркують цуцерберг американськими прапорами Мандель Нган / Getty Images

Дані Facebook дозволяють цілеспрямовану рекламу доставляти рекламу, релевантну користувачам, але ті самі тактичні прийоми націлювання створюють про вас профіль, який включає вашу політичну позицію. Після скандалу з Cambridge Analytica ви можете не хотіти, щоб Facebook відстежував цю інформацію, але робить це автоматично - навіть якщо ви прямо не називаєте себе лібералом або консерватором. Залежно від того, за ким ви стежите і чим ви вирішили поділитися, Facebook відстежує ваші кроки, щоб здогадатися, де ви лежите в політичному спектрі. Це навіть позначить вас демократом або республіканцем. Платформа пояснює, що ці ярлики базуються на "наданій вами інформації та інших видах діяльності".

Політичний ярлик існує у Facebook щонайменше з 2016 року, і хоча його можна вимкнути, налаштування знайти досить важко. Ще більш заплутаним є те, що ліберальний / консервативний ярлик знаходиться в іншому місці, ніж ярлик демократів / республіканців. Користувачі Facebook можуть відмовитись від ліберальної / консервативної категорії, однак, скориставшись інструментом налаштування реклами, який мережа переробила у 2016 році. Ось як це зробити.

На робочому столі

1. Видаліть ліберальну / консервативну категорію зі сторінки налаштувань реклами

Зайдіть на facebook.com/ads/preferences і загляньте підВаша інформація заголовок. Клацніть на вкладці Ваші категорії, щоб побачити категорії, які Facebook використовує, визначаючи, яку рекламу ви бачите. Знайдіть категорію, яка починається з Політика США і закінчується політичним позначенням, яке Ви прив’язали до Facebook. Щоб видалити категорію, наведіть курсор на цей параметр і натисніть X.

2. Видаліть тег політичної партії зі своїх інтересів

Ліберально-консервативне позначення є категорією, але Facebook також може перерахувати вашу політичну партію за інтересами. Поверніться вгору на сторінці налаштувань оголошень, де ви побачите всі свої категорії на вкладці з написом "ваші інтереси". Ці інтереси згруповані за категоріями вгорі. Щоб знайти політичний ярлик, натисніть на більше, потім виберіть спосіб життя та культура зі спадного меню.

Вибравши розділ про спосіб життя, ви побачите розташування тегів, що відповідають інтересам, які Facebook вказав для реклами. Знайдіть тег зі списком політичної партії та торкніться значка X щоб видалити цю мітку зі свого профілю. (Можливо, вам доведеться клацнути побачити більше внизу, щоб переглянути весь список.) Не бачите політичної партії? Якщо вам не сподобалася сторінка або реклама, пов’язана з політичною партією, Facebook, можливо, не розмістив вас на одній. Ви можете переглянути всі категорії, які ви видалили, перейшовши до більше варіант і вибір вилучені інтереси.

На мобільному

1. Перейдіть до налаштувань реклами

Усередині програми Facebook торкніться піктограми внизу екрана з трьома рядками - вона знаходиться в правому нижньому куті. Прокрутіть униз і виберіть опцію для налаштування та конфіденційність, потім натисніть ярлики конфіденційності. Нарешті, натисніть на більше налаштувань і прокрутіть майже до кінця і натисніть на реклами.

2. Знайдіть ярлик під Вашою інформацією

Усередині налаштувань реклами натисніть на піктограму із написом Ваша інформація. На наступному екрані прокрутіть вниз до Ваші категорії і торкніться піктограми, на якій написано Переглядайте свої категорії та керуйте ними. Прокрутіть униз, щоб побачити всі різні категорії - політичний ярлик починається з Політика США для користувачів у США Торкніться трьох крапок праворуч від етикетки, а потім торкніться видалити категорію.

3. Видаліть тег політичної партії зі своїх інтересів

Торкніться стрілки назад, щоб повернутися на сторінку налаштувань реклами. Під Інтереси, натисніть на побачити всі ваші інтереси. Ви автоматично потрапите до розділу ваших найвищих інтересів. Щоб знайти ярлик політичної партії, натисніть стрілку поруч ваші найвищі інтереси, потім прокрутіть вниз до спосіб життя та культура. Прочитайте теги, і якщо ви побачите інтерес, який ви хочете видалити, просто натисніть на X щоб видалити його.

Facebook неправильно позначив мою політичну партію - чому?

Facebook використовує Сторінки та оголошення, з якими ви взаємодієте, щоб визначити, до яких категорій ви потрапляєте. Наприклад, якщо вам подобається Сторінка політичного кандидата, ви потрапите в політичну партію цього кандидата. Якщо ви стежите за кандидатом, який не є вашою власною політичною партією, Facebook, можливо, поставив вас у неправильну категорію оголошень. Орієнтація на Facebook не є точною наукою, і якщо ви прокрутите всі різні категорії, ви, мабуть, знайдете принаймні кілька, що змушують вас розгублено підняти брови. Рекомендуємо періодично переглядати налаштування оголошень і видаляти неправильні чи небажані категорії.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found