Офіційний книжковий клуб Tumblr відзначає фандом "Fangirl"

дівчина шанувальник книжного клубу tumblr

Офіційний книжковий клуб Tumblr тут, і це не ваша середня робота в стилі денного телебачення. Натомість сайт книжкового клубу Reblog Tumblr - це свято культури фандемів в Інтернеті та приклад того, як Tumblr може містити набагато більше, ніж порно та селфі.

Книжкові клуби часто вважають сферою пиваньких матусь із незначними літературними прихильностями та великою любов’ю до пліток. Але ця троянда котячих, привабливих піно, члена книжкового клубу, завдає поганих послуг активним, процвітаючим громадам любителів книг, які щиро хочуть обговорити прочитані книги. І Tumblr тут же чекає, щоб їх зловити.

Як платформа, Tumblr є знахідкою для нішевих фандомів. Тож запуск першого офіційного книжкового клубу компанії з романом „Fangirl” є особливо доречним кроком для служби ведення блогів.

Книжковий клуб працює так: користувачі Tumblr читають роман, і перший тиждень вони обговорюють загальні теми. Наступні тижні присвячені більш детальній дискусії щодо кожного розділу історії. Шанувальники можуть скористатися полем Запитати, щоб надіслати запитання автору “Fangirl” Рейнбоу Роуелл, який відповість. Для участі в обговоренні люди можуть скористатися хештегом #reblogBook Club, і модератори перероблять свою публікацію на головну сторінку. Вони також можуть внести безпосередній вклад на головну сторінку за допомогою функції Надіслати допис.

Рейчел Фершлайзер, організатор літературної спільноти Tumblr і жінка, яка керує клубом, щонайменше захоплена проектом.

"Я завжди хотів створити книжковий клуб" Tumblr "", - каже Фершлайзер. “Tumblr рясніє людьми, які говорять про книги, і я думаю, що існує така ідея, що коти Tumblr котять GIF-зображення та фотографії симпатичних дівчат, і цитати про кохання над заходами сонця - і це все те саме. Але моя спільнота на Tumblr надзвичайно літературна і любить говорити про книги, а також реагувати на книги та створювати у відповідь на книги ".

Фершляйзер каже, що з Книжковим клубом Reblog вона хотіла "вітати людей, які не завжди говорять про книги на Tumblr". Знайти потрібну книгу, з якою можна було запустити Reblog Book Club, було “викликом”, каже вона. Але потім з'явилася "Fangirl".

З виходом “Fangirl” Фершляйзер зрозумів, що це ідеальний заголовок для спільноти, яку вона намагається курирувати. Так народився Книжковий клуб Reblog. Автор "Fangirl" Рейнбоу Роуелл "надзвичайно активний на Tumblr", - каже Фершлайзер, як і Ноель Стівенсон, яка створила обкладинку книги (вгорі). Плюс, "Fangirl" - "про молоду жінку, яка пише фан-фікшн і є частиною пристрасної спільноти фанатів в Інтернеті", - каже Фершлайзер, роблячи підтяжку ще більш досконалою.

"Технічно книга вважається молодим дорослим, але я знав людей у ​​30-40-х роках, які читали її та любили", - говорить Фершлайзер. "Отже, у вас є ця книга, яка подобається різним вікам, і стосується того, як важливо любити книги, які ми любимо, і мати друзів в Інтернеті, щоб поговорити про книги, які ми любимо".

Книжковий клуб ще на початковій стадії, але “Fangirl” вже приймає теплий прийом. Шанувальники створюють списки відтворення, твори мистецтва та діляться рецептами, надихаючись своїм досвідом читання. І якщо вони п’ють вино і розмовляють сміття, принаймні вони роблять це перед екранами своїх комп’ютерів.

(Фан-арт від Гей Вероніки)

Останні повідомлення