Південнокорейський Snapchat Clone - це Smash в Азії

додаток для снігу для андроїд facebookSnapchat має конкурента в Азії, який виглядає надзвичайно схожим на додаток для візуальних повідомлень. Піднімаючись високо над графіком iOS App Store у Китаї, південнокорейський клон Snapchat, відомий як "Сніг", бачив, як користувачі своєю масою брали участь у фільтрах. Така популярність програми, яку 30 мільйонів користувачів підписали на Snow з вересня, повідомляє The New York Times.

Чому саме азіатські користувачі вибирають імітацію порівняно з масово популярним попередником? У Китаї це може бути простою причиною того, що Snapchat заборонено в країні, а Snow пропонує ідентичну альтернативу. В іншому, успіх програми можна пояснити азіатською чутливістю.

Більш пильний погляд на додаток виявляє, що, незважаючи на те, що він безсоромно клонує інтерфейс Snapchat, він додає набагато більше фільтрів до суміші та пропонує кілька цікавих функцій для завантаження. Однією з унікальних функцій є широкий спектр тональних фільтрів камер (програми, що пропонують подібні інструменти для прикраси, такі як сумісний з Facebook BeautyPlus, надзвичайно популярні в Азії), що має сподобатися наркоманам Instagram. Також є режим, який дозволяє знімати власні GIF-файли за допомогою камери телефону.

snapchat клон сніг азія img 2225snapchat клон сніг азія img 2226snapchat клон сніг азія img 2223
  • 1. Як і Snapchat, Сніг дозволяє створювати Історії.
  • 2. Сніг пропонує безліч тональних фільтрів.
  • 3. Селфі-фільтри Snow - це його найбільша привабливість.

Наркоманів від селфі, найімовірніше, приверне велика кількість божевільних фільтрів Сноу. Знову ж таки, перешкоди, що викликають зітхання, заважають (тут серед інших реплік включений фільтр для заміни обличчя), але якщо ви готові їх пропустити, то вам буде цікаво. Багато з них покладаються на азіатсько-орієнтовані теми, перетворюючи вас на борця сумо, дівчину Харіджуку та ділового бізнесмена Соджу (південнокорейський дух). Ми нарахували більше сотні фільтрів для селфі, що всебічно затьмарює обертовий набір з 15 фільтрів, запропонованих Snapchat.

Широкий спектр функцій Snow не повинен дивувати, оскільки це робить компанія, яка стоїть за додатком для обміну повідомленнями Line (південнокорейський інтернет-гігант, Naver), відома широким набором наклейок та додатковими інструментами. Ви можете прямо зараз це зробити на iOS та Android.

Завантажити для iOS

Завантажити для Android

Останні повідомлення