Snapchat AR Machine Machine дозволяє вам робити селфі майбутнього - або минулого

В іншому прикладі соціальних медіа-платформ, що вибирають ідеї, популяризовані іншими програмами, Snapchat пропонує користувачам зазирнути у майбутнє (або минуле) за допомогою машини часу доповненої реальності (AR). Новий фільтр для обличчя Snapchat, який починає випускатися 21 листопада, дозволяє користувачам застосувати ефект старіння або навіть зробити себе знову схожим на дитину.

Фільтр "Машина часу" змінює вік об'єкта в селфі, вперед або назад, за допомогою повзунка. Розроблений самим Snapchat, він буде частиною каруселі функцій, коли він розгортається для користувачів.

Фільтр "Машина часу" має всі задатки деяких найбільш вірусних фільтрів Snapchat, таких як подібний дитячий фільтр додатка або гендерний обмін. Незважаючи на те, що вони створені для Snapchat, фільтри також мали успіх, коли користувачі завантажували фотографію та ділилися ними на інших платформах соціальних мереж, повідомляє USA Today.

Однак найочевидніше натхнення для фільтра починається не з Snapchat, а з програми FaceApp, яка користувалася невеликим сплеском популярності протягом літа, перш ніж хтось прочитав дрібний шрифт і вказав на пункт, що дозволяє російській компанії ліцензувати фото, однак воно вважає за потрібне. FaceApp став вірусним завдяки своєму старіючому фільтру, оскільки користувачі ділилися постарілими фотографіями себе (або знаменитості) та друзів, які бачили фото, а потім завантажили програму, щоб зробити те саме.

Snapchat може сподіватися на подібний вірусний статус для фільтра "Машина часу" - а якщо фільтр гендерної заміни бачить подібний успіх, це не надумана можливість.

Хоча найновіший фільтр Snapchat, очевидно, принаймні натхненний FaceApp, Snapchat, як правило, знаходиться на іншому кінці циклу викрадених функцій. Оригінальний формат історій Snapchat зараз можна знайти всюди, від Instagram та Facebook до YouTube. Інші мережі, схоже, заздрили прихильності Snapchat до залучення молодшої аудиторії, хоча сама мережа пройшла суперечливий редизайн, який мав на меті полегшити сприйняття платформи для нових користувачів та старших поколінь.

Фільтр "Машина часу Snapchat" розпочинається сьогодні, починаючи з каруселі фільтрів для селфі-камери.

Останні повідомлення