Gramfeed: Погляд на відео Instagram.

Знімок екрану 27.06.2013 о 16.30.33Ви пам’ятаєте Вайнпек? Це веб-сайт, який дебютував незабаром після виходу Vine, який відтворює безперервний ряд різних випадкових лоз, створюючи гіпнотичний, захоплюючий потік відео. Ви ніколи не знаєте, що ви побачите далі, і це дійсно дає вам хороший переріз того, що люди кладуть на Vine (хоча вам слід стежити за вмістом NSFW).

Інстаграм відставав від Вайн, коли мова заходила про надання дозволу на відео, тому має сенс лише трохи більше часу, щоб відео в Інстаграмі отримали лікування Vinepeek - але зараз вони, люб’язно надані Gramfeed. Gramfeed, створений розробником Rakshith Krishnappa, починався як спосіб перегляду вашого Instagram на робочому столі, подібному до Statigram або Webstagram. Але Крішнаппа представив функцію відеорулетки Gramfeed після оновлення відео в Instagram, і вона працює подібно до Vinepeek, даючи вам змогу побачити, як різні користувачі Instagram експериментують з новим форматом відео, витягуючи випадкові відео в Instagram. Gramfeed називає себе Chatroulette відео в Instagram, але оскільки він не є інтерактивним, як Chatroulette, він набагато ближчий за духом до Vinepeek.

Однак це не зовсім те саме, що версія Vine. Поки всі відео Vine є загальнодоступними, користувачі Instagram, у яких профілі заблоковані, не відображатимуться на Gramfeed. І поки ви просто вводите URL-адресу Vinepeek, щоб розпочати перегляд, за допомогою Gramfeed вам потрібно спочатку увійти в Instagram, щоб використовувати його, і замість того, щоб автоматично завантажувати нове відео, у вас є можливість переглядати відео, і ви можете натиснути вручну до наступного або поверніться назад і подивіться той, який вам сподобався раніше. Це впорядковано, але на Gramfeed доступно більше функцій, ніж на Vinepeek, і якщо вам набридне відео-рулетка, ви можете перевірити, що ще відбувається у вашій стрічці Instagram, оскільки вона як і раніше переглядає робочий стіл.

І Gramfeed більше інтегрований з Instagram, ніж Vinepeek з Vine; ви можете побачити, хто завантажив кожне відео, і можете натиснути на сердечко, щоб сподобалося в Instagram.

Gramfeed викликає у вас вуайерістичний кайф, і просто спостерігаючи за тим, як він розігрується, я бачу відмінності в тому, як люди використовують відео Vine та Instagram - багато більше цих відео в Instagram розповідаються, а відео-селфі частіше зустрічається в Instagram, ніж на Vine .

Останні повідомлення