Користувачі Twitter зменшуються, але щодня все більше людей бачать рекламу

щебетати Emevil / 123RF

Після року зосередження уваги на «здоров’ї мережі» кількість щомісячних активних користувачів у Twitter знижується, а дохід компанії зростає. У четвер, 7 лютого, Twitter поділився з інвесторами четвертим кварталом та звітом за кінець року за 2018 рік, наголошуючи на фінансовому зростанні компанії та спаді користувачів.

Загальний щомісячний активний користувач Twitter у четвертому кварталі становив 321 мільйон. Це зменшення порівняно з тим самим періодом 2017 року, коли мережа налічувала 330 мільйонів користувачів. Порівняно з третім кварталом 2018 року, цифри все ще зменшуються з 326 мільйонів. Близько 66 мільйонів цих користувачів - з США, а національна кількість користувачів досягла 255 мільйонів.

Однак Twitter відмовляється від щомісячних показників активних користувачів. Компанія заявляє, що переходить до монетизованого щоденного активного користувача (mDAU), щоб краще виміряти кількість користувачів для зацікавлених сторін та рекламодавців. Це число не включає загальну базу користувачів, а лише тих користувачів, які використовують ті частини мережі, які відображають рекламу.

З урахуванням цих нових показників, Twitter повідомляє, що в четвертому кварталі показник mDAU мережі становив 126 мільйонів. За той же період 2017 року мДАУ складали лише 115 мільйонів. Поки щомісячні користувачі Twitter зменшуються, кількість користувачів, які щодня переглядають рекламу, збільшується.

Однак, як mDAU, важко порівнювати номери користувачів Twitter з іншими мережами. Наприклад, Snapchat розмістив значно більший DAU на 186 мільйонів. Однак DAU і mDAU безпосередньо не можна порівняти, і Twitter не повідомляв, скільки щоденних користувачів входить в систему, не відвідуючи райони платформи, які доставляють рекламу.

Twitter зосередився на покращенні стану мережі в 2018 році, боротьбі зі спамом та зловживаннями та очищенні умов використання. "2018 рік є доказом того, що наша довгострокова стратегія працює", - сказав генеральний директор Twitter Джек Дорсі. «Наші зусилля щодо поліпшення стану здоров’я дали важливі результати, і нові функції продукту, такі як єдиний перемикач для переходу між останніми та найактуальнішими твітами, були сприйняті людьми, які користуються Twitter. Ми вступаємо в цей рік впевнені, що і надалі будемо забезпечувати високі показники, зосереджуючись на тому, щоб зробити Twitter більш здоровою та розмовною послугою ".

Поки щомісячна кількість користувачів падала, компанія зафіксувала 25-відсотковий приріст за рік. Чистий прибуток GAAP за весь рік склав 1,2 млрд. Дол. США після збитків попереднього року. У 2018 році штат компанії також збільшився майже на 550 осіб.

Останні повідомлення