Нові інструменти Facebook Trivia перетворюють глядачів на учасників ігрових шоу

Ігрові шоу можуть викликати образи шезлонгів і телевізора з кролячими вушками, на яких зображена Ванна Уайт або, можливо, Регіс. Але це визначення може бути нестандартним, оскільки Facebook підштовхує онлайн-взаємодію з відео в геймплей. У вівторок, 20 червня, Facebook запустив кілька нових інструментів для творців відео, включаючи можливість додати взаємодію, схожу на ігрове шоу, до відео в прямому ефірі. Нова опція, яку Facebook називає гейміфікацією, додає дрібниці ігрових шоу до відео в прямому ефірі, де глядачі можуть відповісти на запитання - або отримати завантаження за неправильну відповідь.

За допомогою нового ігрового процесу творці відео можуть задати низку запитань, а глядачі можуть вибрати відповіді на них. Неправильні відповіді призводять до того, що уболівальники виключаються з гри. Геймплей дрібниць розроблений, зазначає Facebook, щоб дозволити аудиторії стати не просто пасивним глядачем.

Геймплей запускається з подібною опцією для додавання опитувань до прямого або попередньо записаного відео. На відміну від гейміфікації, опитування не мають неправильної відповіді, і вони підраховують різні відповіді користувачів.

Функції спочатку запускаються для вибраної групи творців Facebook, включаючи Brent Rivera та That Chick Angel, тоді як інші можуть подати заявку в Інтернеті, щоб потрапити до наступної групи для доступу до функції.

Кілька нових шоу Watch також запускаються із вбудованою гейміфікацією. Конфетті від Insider - це щоденне ігрове шоу із поп-культурою з потенційним розподілом грошових призів серед користувачів, які правильно відповіли на всі питання. Поза вашим міхуром, від BuzzFeed News, просить глядачів вгадати відповіді, які перетинають культурний розрив. Що в коробці, від Фресно, настільки ж проста, як звучить назва - глядачі здогадуються, що в коробці, і можуть виграти призи за правильні відповіді.

"Наше бачення - зробити відео у Facebook справді інтерактивним", - йдеться в повідомленні в блозі. «Перегляд відео не повинен бути пасивним, одностороннім ефіром. Ми віримо, що багато традиційних форматів - від ігрових шоу до реаліті-телебачення і навіть сценарій - можуть бути заново винайдені, щоб бути більш активними та орієнтованими на громаду ".

Опитування та ігровий процес запускаються в розширеному списку нових або розширених інструментів для творців відео. До цього списку включена можливість створити підписку на 5 доларів США, яка надає передплатникам Facebook доступ до ексклюзивного вмісту - інструменту, який тепер розширюється за рамки початкових тестів. Раніше анонсована програма iOS Facebook Creator переходить на Android, перерви для реклами розповсюджуються на більше творців, розширюються інструменти управління правами, а Facebook тестує новий шаблон відео для Сторінок. Новий бренд Collabs Manager дозволяє компаніям спільно працювати над контентом Facebook. Відео на сторінках також незабаром розмістяться у Watch, тоді як значок «найвищого шанувальника» також має більш широке поширення.

Останні повідомлення