Відеореклама Pinterest тепер автоматично відтворюється в домашній стрічці та результатах пошуку

автовідтворення відеореклами Pinterest Менш ніж через рік після запуску відеореклами Pinterest розширює цю функцію завдяки автоматичному відтворенню, інтеграції пошуку та новим показникам. У середу Pinterest оголосив про три нові бізнес-функції для рекламодавців.

Відеореклама існує з серпня, але тепер ці кліпи будуть автоматично відтворюватися, коли користувачі прокручують свої канали. Функція автоматичного відтворення означає, що відео починає відтворюватися, як тільки воно з’являється на екрані, без натискання, необхідного для запуску кадру. Цей крок, зазначає Pinterest, розроблений, щоб принести бізнесу більше переглядів - і, маючи структуру оплати за показ, платформа каже, що ці зміни можуть знизити вартість перегляду для багатьох підприємств.

Ці рекламовані відео також розгалужуються поза стрічкою новин. Платні відео тепер з’являтимуться у пов’язаних результатах пошуку, а також з’являтимуться, коли користувачі натискатимуть коло в кутку або функцію “Більше подібного”, яка використовує технологію розпізнавання об’єктів для пошуку подібних шпильок. Як і в домашній стрічці, відеореклама автоматично відтворюватиметься як в результатах пошуку, так і в результатах "Більше подібного".

Однак користувачі мобільних пристроїв мають можливість запобігти автоматичному відтворенню з’їдання даних - ви можете вимкнути автоматичне відтворення, коли мережа Wi-Fi виходить за межі діапазону, отримавши доступ до налаштувань і вимкнувши функцію “Автовідтворення на мобільних даних”.

Автовідтворення та розширені місця для розміщення відеореклами поєднуються з новими даними для підприємств, щоб відстежувати, наскільки добре ця відеореклама працювала. Тепер Analytics покаже, скільки часу переглядали користувачі та чи було відео повністю на екрані чи частково прокручене. Менеджер оголошень тепер також використовує цифрові рейтинги оголошень Nielsen, що означає, що компанії можуть бачити вік і стать користувачів, які переглядали відео.

Pinterest продовжує вдосконалювати свої можливості для рекламодавців, залучаючи бізнес, припускаючи, що користувачі вже готові шукати їжу, моду, декор та інші ідеї. "На відміну від інших платформ, де реклама перебиває людей, коли вони намагаються насолоджуватися публікаціями від друзів, на Pinterest люди насправді шукають відео, які надихають їх спробувати ідеї", - йдеться у повідомленні блогу в середу.

Минулого тижня Pinterest додав рекламу до магазинів The Look, Instant Ideas та Lens, штучно інтелектуальних інструментів, що забезпечуються розпізнаванням об’єктів на зображеннях. У січні платформа додала можливість рекламувати нерухомі зображення в результатах пошуку.

Останні повідомлення