Відчуваєш себе патріотично? Ось як додати прапор до свого профілю у Facebook

facebook прапор профіль фоторамка indy 500 3 Gannon Burgett Facebook тепер дозволяє насолодитися національною гордістю, додавши прапор країни до своєї фотографії профілю. Піктограма відображатиметься у верхньому лівому куті вашого основного знімка постійно або протягом певного періоду часу.

Під час цього кроку соціальна мережа розширює свою платформу Camera Effects, запущену в грудні, що дозволяє користувачам у вибраних країнах створювати власну графіку для зображень та відео. Однак уже існуючі рамки для фотографій профілю доступні всім користувачам і містять все, від логотипів спортивних команд до піктограм, пов’язаних з подіями.

"Незалежно від того, чи ви виявляєте підтримку улюбленої спортивної команди чи солідарність з справою чи рухом, рамки профілів допомагають вам проявити себе", - заявив представник Facebook у повідомленні Digital Trends електронною поштою. "Зараз ми додаємо до міксу рамки прапорів, окрім кадрів, які люди зможуть створювати самостійно завдяки нашій платформі Camera Effects".

Як додати прапор до свого профілю у Facebook

На вибір доступно майже 200 прапорів, тож ви, швидше за все, знайдете країну, яку шукаєте.

Щоб отримати доступ до кадрів профілю на голові робочого столу тут, або виберіть «використовувати кадр», якщо ви хочете використовувати кадр профілю з фотографії друга або на Сторінці.

Користувачі додатків Facebook на iOS та Android можуть знайти цю функцію, торкнувшись фотографії свого профілю та вибравши “Додати кадр” зі спливаючого меню. Тоді це просто випадок пошуку прапора країни, який ви хочете використовувати - ви можете знайти рядок пошуку у верхній частині дисплея. У більшості випадків Facebook видасть купу результатів, тобто, можливо, вам доведеться прокрутити список кадрів і вибрати національний прапор, який повинен бути вказаний як країна, яку він представляє.

facebook прапор профілю фоторамка img 2604facebook прапор профіль фоторамка img 2608facebook прапор профілю фоторамка img 2606

Далі у вас буде можливість редагувати свою фотографію, включаючи можливість змінити саме зображення, збільшити та зменшити масштаб та додати підпис. На цьому ж екрані попереднього перегляду ви також можете зробити кадр тимчасовим, дозволивши встановити обмеження часу, після якого його буде видалено. Просто натисніть кнопку «зробити тимчасовим» внизу ліворуч на дисплеї та виберіть опцію зі спливаючого меню (наприклад, 1 година, 1 день, 1 тиждень або власна дата та час на ваш вибір). На жаль, ви не можете перемістити прапор або змінити його розмір.

facebook прапор профілю фоторамка img 2610facebook прапор профілю фоторамка img 2611facebook прапор профілю фоторамка img 2609

Просто виконайте ці кроки ще раз, якщо ви хочете змінити або видалити рамку в будь-який момент у майбутньому.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found