Руки з музикою Xbox

руки на музичний браузер xbox - -

Xbox Music, очевидно, веде важку боротьбу: до кінця року очікується 200 000 користувачів. Порівняйте це з 9,3 мільйонами Spotify ... і відчуйте трохи сум для Microsoft. Але остання гра від Microsoft може допомогти змінити це: Цього тижня Microsoft запустила додатки Xbox Music для iOS, Android, а головне - веб-програвач, який дозволяє відтворювати музику через браузер. Це серйозне потрясіння у таких відомих гравців, як Spotify, Google All Access та Pandora, або занадто пізно? Ми пройшли руку з веб-програвачем, щоб побачити, чи не повинні Spotify висміювати або перемикатись.

Інтерфейс

Xbox Music виглядає як дитина любові нових Myspace та Spotify. Він має великі візуальні ефекти, такі як Myspace, але без плутанини, плюс функціонал Spotify (який не є прекрасним гравцем - це все справа там, особливо коли ви говорите про веб-клієнта). Як і в Myspace, гравець сидить унизу і розкидається по всій сторінці, але без хаотичних спроб обміну повідомленнями та соціального обміну, щоб заплутати досвід. (На честь Myspace, це набагато амбітніші зусилля, ніж проста потокова послуга.)

інтерфейс браузера музики xbox - Загалом, інтерфейс дуже схожий на Windows 8 - великі, сміливі, красиві плитки ... мінус безсумнівно плутанина ОС.

Гола кістка лівої навігації Xbox Music також вітає відхід від Spotify. Варіанти дуже прості: Шукайте, переходьте до своїх колекцій (коротко пояснимо), досліджуйте (раніше згадані категорії), натискайте те, що ви зараз граєте, або створюйте новий список відтворення. Моя улюблена частина цього? Перетягування пісень або альбомів у колекції чи новий список відтворення. Я усвідомлюю, що ви можете робити це з іншими гравцями, але є щось дійсно вісцерально корисне в тому, щоб схопити ці великі квадратні плитки та проштовхнути їх у призначені місця.

Звичайно, у Xbox Music немає каталогу програм, який має Spotify. Але чи справді це буде все те, що пропустили? Перше враження полягає в тому, що спрощена презентація та навігація переважують ці функції. Але давайте зануримось далі.

Особливості

Отже - а що з тими лівими бічними панелями? Давайте пройдемося по них:

пошук музичного браузера xbox - Пошук дає три зручні для читання стовпці результатів.

Пошук: Знайдіть пісні, виконавців та альбоми з цього порталу, де результати акуратно розташовані у три колонки. Не намагайтеся шукати за текстами пісень; швидка спроба деяких текстів однієї з найбільш переіграних пісень літа - "Clarity" від Zev - не виявила ні пісні, ні групи.

Колекція: Пам’ятаєте, як ви гордо проглядали колекцію компакт-дисків і бачили всі альбоми в одному місці? Колекції в основному наслідують цей досвід без необхідності купувати щось. В основному, ви можете кидати альбоми сюди, і Xbox Music… добре, збиратиме їх. Тоді ви можете диктувати, як все сортується: за алфавітом, за роком випуску, за жанром тощо. Звичайно, якщо ви хочете, ви завжди можете просто зробити альбом, який вам подобається, список відтворення, але тоді ви не отримаєте цих розумних інструментів сортування.

Дослідіть: Як і інформаційна панель Spotify, Explore дозволяє відкривати нову музику. Тут ви починаєте відчувати жертву заради простоти: це досить обмежений вибір. Найкращі пісні передбачувані і трохи не стосуються ("Емінем" Люби, як ти брешеш ", версія не Ріанни вже тут ... і хоча ця версія новіша, це стара пісня). Ви досить швидко б’єтеся об стіну; що стосується натхнення для ваших списків відтворення або чого слухати, ви самі по собі.

xbox музичний браузер перетягування списку відтворення - - Ви можете легко перетягнути шлях до нового списку відтворення.

Новий список відтворення: Створення нового списку відтворення - просто забава. Знову ж таки, перетягування не є нічим новим, але Microsoft справді підбила цю взаємодію. Коли ви знаходитесь у своєму списку відтворення, речі знову - мінімалістичні. На жаль, можливо, трохи надто спартанське: Ви не можете виділити декілька пісень, щоб їх видалити чи перетягнути для цього.

Проблеми

О, їх є кілька. Xbox Music майже досить гарний, щоб упустити його недоліки, але вони з’являються через деякий час.

Ви не можете слухати всі пісні виконавця. Після удару Лорде, у якої дві найпопулярніші пісні на даний момент трохи переграні, я просто хотів перекласти всі її пісні. На жаль, ви отримуєте найкращі пісні - і все. І коли ви шукаєте Лорд і переходите до стовпця Пісні, ви можете окремо вибрати тут трек, але він буде відтворювати лише цей вибір.

колекція музичного браузера xbox перейти до За алфавітом це лише один із способів пошуку колекцій.

У клієнтській кнопці повернення немає. Так, я перевірив, і кнопка "Назад" вашого браузера не виштовхне вас із плеєра повністю, але перед його використанням я, безумовно, вагалася - "Що станеться ?! Хіба я зупиню свою музику ?! » Моя паніка стихла, коли цього не сталося, але все ж кнопка повернення клієнта Spotify - одна з моїх улюблених речей у програвачі настільних ПК (чесно кажучи, вона також відсутня у програвачі браузера).

Немає функції радіо та інтелектуальної музики. Хоча вони часто розчаровують, ці варіанти також приносять приємний досвід при прослуховуванні музики. І як виявляється, можна знайти пристойну кількість нових пісень та виконавців. Серйозно - я витратив достатньо часу, намагаючись розібрати їх, щоб їх дізнатись. І оскільки тире виявлення музики настільки обмежене, вам (як правило, потрібно) знати, що ви хочете слухати.

Клавіші зі стрілками на клавіатурі не працюють. Будьте готові покластися на цю мишку, щоб пропускати пісні та метушитися зі своїм обсягом.

Основні моменти

Усі ці проблеми можуть змусити вас думати, що Xbox Music - це дура, але є кілька добрих думок, що виправдовують ретельну спробу програми.

Інтерфейс просто чудовий. Інтерфейс та навігація також роблять усе, що ми хочемо від них: вони легко помітні, і все розроблено, щоб направити вас у правильному напрямку. Ніяких ускладнень, ніякої плутанини, і, звичайно, немає нічого зайвого (як я вже зазначав вище, іноді з виною).

Створення нових списків відтворення - це цікаво. Пошук і перетягування композицій до вашого списку відтворення - це приємно, легко, красиво і так, весело. Нічого іншого в цьому немає.

xbox-music-browswer-explore Центр Explore обмежений, але використовує великі зображення, схожі на "Обкладинку фото", які охоплюють сторінку браузера.

Він не має зайвих функцій. Мені не потрібно ні за ким стежити, ні писати їм повідомлення, ні навіть переглядати тисячі попередньо створених тематичних списків відтворення чи читати інтерв’ю. Всі ці речі одягаються, і іноді їх приємно мати, але вони, здебільшого, пухнасті. У деяких випадках вони заважають виконувати музичний програвач: відтворювати музику. Важливими винятками тут є радіо та глибші відкриття, які є необхідними особливостями, які ми бажаємо мати.

Колекції дозволяють переглядати за алфавітом. Я знайшов одну фантастичну частину Колекцій, і це можливість перегляду за алфавітом за піснями. Якщо у вашому списку відтворення є одна доріжка, яку ви хочете знайти, але, здається, не можете, все, що вам потрібно знати, це заголовок. І ось у вас це є.

Це приватно. Ви ніколи не забудете увімкнути "Приватне засідання", коли ви перейдете до свого запою Тейлора Свіфта, оскільки він не відображатиметься в галочці Facebook або на бічній панелі когось. На щастя.

Вирок

Тут є багато хорошого. Для початківців, бібліотеці з 30 мільйонів пісень безкоштовно через веб-плеєр не до чого чхати. І хоча Spotify вже перетворив і поставив у клітку багатьох з нас, завдяки чому Xbox Music стає доступним для Android та iOS, це дає величезну перевагу порівняно з повним доступом Google лише для Android. Ваша музика може поєднуватися з вами, незалежно від спорідненості вашої мобільної ОС. І будьмо відвертими: якщо зробити його лише для Windows Phone 8, це буде класифіковано як D.O.A.

Xbox Music вдається стати на ноги як законний варіант потокового передавання. У радіо та відкриттях є кілька кричущих пропусків, але взаємодія та простота «ось, послухай музику, яка тобі подобається» є освіжаючим відходом від музичних служб, які намагаються розмити межі між соціальною мережею та музичним плеєром . Це жорсткі лінії для розмиття (вставте тут якусь довідку про Робіна Тіка ...), тому що в одному ми безглуздо витрачаємо час, а в іншому є сильніший елемент продуктивності (цей список відтворення не збирається створювати сам).

Тут вам не так багато речей, щоб увійти на борт: якщо у вас Xbox і смартфон будь-якого типу, ви готові до завантаження та роботи. І якщо ви ще не можете скоротити свої 10 доларів на місяць для Spotify, тоді веб-програвач та його безкоштовний цінник наводять вагомий аргумент для мінімум пробігу.

Останні повідомлення