Facebook хоче допомогти вам знайти наставника за допомогою найновішої функції груп

Facebook

Facebook не задовольняється лише пошуком давно загублених знайомих, нової роботи чи навіть побачення - соціальна мережа тепер допоможе користувачам знайти наставників. У четвер, 9 серпня, Facebook запустив програму «Менторство» в рамках Груп, яка допомагає користувачам знайти наставника для професійного чи особистісного розвитку чи батьківства.

Милі роки, наставництво, поєднує двох членів групи для індивідуальної підтримки. Ця функція доступна не для кожної групи, однак групи, що належать до категорій патентування, професійного розвитку та особистого розвитку, можуть претендувати. Однак додавання функції залежить від адміністратора групи. Адміністраторам груп потрібно спочатку створити програму, використовуючи один із шаблонів, що додаються до нової функції. Шаблонні програми дозволяють адміністраторам вибрати тип програми, включаючи просування по службі, розвиток навичок та заохочення.

Після створення програми наставництва користувачі цієї групи можуть зареєструватися та зазначити, чи хочуть вони бути наставниками, чи хочуть наставниками когось іншого. Адміністратор групи відповідає за створення пар наставників.

У Facebook вони можуть спілкуватися на сторінці програми наставництва або в Месенджері. Facebook заявляє, що включав посібники для кожного типу програми, включаючи заохочення пари реєструватися один з одним принаймні раз на тиждень. Програма перераховує ряд кроків і показує прогрес у цьому процесі. Сторінка Менторство також містить кілька деталей про іншого користувача, який бере участь.

Facebook заявляє, що створив цю функцію, враховуючи конфіденційність та безпеку. Спілкування про наставництво не є загальнодоступним або видимим для адміністратора групи, лише два з програм наставництва. Програма також недоступна для користувачів віком до 18 років і пропонує ті самі інструменти звітування та блокування, що й користувачі в публікаціях.

"Наша мета - створити інструменти, які допомагають людям отримувати підтримку, яка їм потрібна", - написав у публікації в блозі менеджер продукту нової функції Facebook Габріель Коен. "Ми сподіваємось, що Менторство полегшує людям налагодження стосунків, які допомагають їм досягти своїх цілей".

Facebook заявляє, що тести програми допомогли раннім користувачам знайти підтримку, включаючи одного користувача, який перетворив своє хобі на бізнес та групу батьків для ЛГБТКІА-матерів.

Останні повідомлення