Skype для Інтернету отримує купу нових функцій, які включають запис дзвінків

Skype

Skype для Інтернету щойно з’явився з майстерні з купою нових функцій, які включають відеодзвінки у форматі HD та можливість записувати дзвінки.

Щоб використовувати нові функції з будь-якого робочого столу, вам потрібно буде запустити Windows 10 або MacOS 10.12 (Sierra) або пізнішої версії разом із останньою версією Microsoft Edge або Google Chrome.

Skype для Інтернету, запущений у 2015 році, дозволяє всім, хто має обліковий запис Microsoft, здійснювати відео- та голосові дзвінки та надсилати повідомлення друзям, не завантажуючи програмне забезпечення. Ви навіть можете запросити людей без облікового запису Microsoft приєднатися до розмови, просто надіславши їм унікальне посилання.

Нові функції, представлені в четвер, 7 березня, включають індивідуальні або групові відеодзвінки у високій чіткості. Тепер вони також дозволяють реагувати на дзвінки, що дозволяє кидати на екран такі речі, як смайлики, фотографії та текст у реальному часі, у кілька кліків.

Запис дзвінків із запізненням надходив у Skype для мобільних та настільних комп’ютерів, прибувши лише півроку тому (ось як це зробити). Тепер у веб-версії це є, так що ви можете записувати чати з близькими або важливі робочі зустрічі.

Також є оновлена ​​панель сповіщень, яка дозволяє швидко відстежувати все, що ви могли пропустити. “Клацніть на піктограму дзвоника, щоб побачити реакцію на ваші повідомлення, @ згадування у групових розмовах, або якщо хтось цитував вас - все в одному центральному місці », - написала компанія у дописі в блозі, де анонсувала оновлену версію Skype для Інтернету.

Покращена функція пошуку також спрощує пошук повідомлень у поточній розмові, ввівши слово або фразу, яку потрібно знайти у вікні пошуку.

Нарешті, Чат-медіа-галерея зберігає файли, посилання та фотографії, якими поділилися в розмові, незалежно від того, відбулася вона напередодні чи місяці тому. Якщо раніше вам доводилося витрачати час на прокручування історії чату, шукаючи вміст, то тепер ви можете просто натиснути Галерея під назвою чату, щоб побачити всі файли, посилання та фотографії в розмові.

"Skype завжди мав на меті об’єднати людей", - йдеться у повідомленні компанії. "Ми продовжуємо рухатись завдяки можливості зв’язати наше глобальне співтовариство з сотнями мільйонів користувачів, надаючи їм можливість почуватися ближче та досягти більшого разом"

Skype існує близько років і досі є однією з найпопулярніших доступних послуг відеочату. Оскільки Microsoft придбала його за 8,5 мільярда доларів у 2011 році, команда додає постійний потік функцій, намагаючись конкурувати з такими, як Facebook Messenger, WhatsApp та інші програми обміну повідомленнями та соціальними мережами, які мають послуги чату. Помітні доповнення до Skype протягом останніх місяців включають функцію розмиття фону, щоб приховати відволікаюче оточення, і послугу підпису в реальному часі, спрямовану на забезпечення більш повного досвіду для користувачів Skype, особливо тих, хто глухий або слабочує.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found