США зараз перевіряє облікові записи соціальних мереж, перш ніж затверджувати візи

Зараз профілі соціальних мереж стануть частиною процесу перевірки для приблизно 15 мільйонів заявок на отримання візи в США. Після того, як потрібні профілі соціальних мереж лише для окремих заявників, імена користувачів соціальних мереж тепер будуть потрібні майже для кожного заявника на візу, повідомляє Associated Press.

Оновлена ​​заявка на отримання візи тепер вимагає від більшості заявників надати свої імена користувачів у соціальних мережах, а також попередні адреси електронної пошти та номери телефонів за останні п’ять років для використання в процесі перевірки. Оновлена ​​заявка стосується як імміграційних, так і неімміграційних віз і нещодавно набрала чинності після запропонованих змін у березні. Для певних типів віз, включаючи деякі дипломатичні, інформація не потрібна.

Раніше облікові записи в соціальних мережах розглядалися лише відібраними заявниками, наприклад особами, які подорожували районами з терористичною діяльністю. За оцінками, розширення перевірки соціальних мереж вплине на 15 мільйонів заявників щороку.

У заяві Державного департаменту зазначено, що ці зміни допоможуть посилити обстеження. «Національна безпека є нашим головним пріоритетом при розгляді заяв на отримання візи, і кожен потенційний мандрівник та іммігрант до Сполучених Штатів проходить широкий огляд безпеки. Ми постійно працюємо над пошуком механізмів для вдосконалення наших процесів відбору для захисту громадян США, одночасно підтримуючи законні поїздки до США », - йдеться у повідомленні відомства.

У новому розділі, присвяченому оформленню документів, заявників просять надати свої акаунти в соціальних мережах за останні п’ять років для декількох різних мереж. Заявники також можуть добровільно ділитися мережами, які не вказані у бланках. Обмін інформацією дозволяє Державному департаменту переглядати дані в соціальній мережі, а також фотографії, місцезнаходження та іншу інформацію.

Варіант дозволить заявникам, які не мають облікових записів у соціальних мережах, подавати заявки на отримання візи, проте The Hill зазначає, що чиновники перевірятимуть, чи немає у цієї особи облікових записів.

Оновлення, яке набуло чинності у п’ятницю, 31 травня, прогресувало від прохання заявників добровільно надати деталі в соціальних мережах, до вимог щодо деяких заявників та до вимог щодо майже всіх заяв на візу. Критики заявляють, що зміна порушує конфіденційність, припускаючи, що державний моніторинг облікових записів у соціальних мережах може зробити користувачам менше шансів брати участь у цій мережі.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found