Логотип Facebook набуває більш простий, чистий вигляд

логотипи facebook

Трохи модифікувати бренди та логотипи - це, мабуть, не велика проблема ... тобто, якщо ви власник малого бізнесу у Всесвітній павутині. Однак для конгломерату, такого як Facebook, який налічує понад мільярд користувачів (і зростає) у всьому світі, це викликає увагу громадськості, тим більше, що старі значки роками є опорою на сайті.

Що змінилося? Новий логотип Facebook стає ще більш спрощеним із видаленням блакитної лінії під повсюдним в Інтернеті символом „F”, з яким ми всі добре знайомі. Буква все ще мала, але вона ближче до краю її обмежувального вікна.

Якщо ви спостерігали за Facebook як яструб за новими оновленнями та розробками - пошук графіків, нова шкала часу, нова стрічка новин, головна сторінка Facebook… ми можемо продовжувати і продовжувати - тоді ви, напевно, помітили зміну логотипу, серед іншого . Насправді, враховуючи спробу Facebook перевизначити, перефокусувати та покращити ваш досвід роботи в соціальних мережах, ви б очікували змін. Оновлення зовнішнього вигляду всього, що пов’язано з Facebook, здається даним.

Для швидкого перегляду ми зібрали старі фотографії профілю, які використовуються на офіційних сторінках Facebook, а саме розробників, конфіденційність, безпеку, університети, мобільні, некомерційні, політику США, Facebook Live, спорт та журналістів:

facebook-логотипи-старий

Ось погляди на нещодавно оновлені, більш впорядковані та сучасніші фотографії цих сторінок:

facebook-логотипи-новий

Усі нові логотипи прийняли синій фон Facebook для більш чистого, більш стандартизованого вигляду. Здається, це дизайнерське рішення відповідає ініціативі Facebook «розвалити» вашу стрічку новин та надати вам більш організований інтерфейс, який змусить вас повертатися ще більше. "Оновлений логотип відображає простий, чистий дизайн, який ми наголошуємо на всій платформі Facebook", - підтвердив представник Facebook у Digital Trends.

Кожен, хто бажає використовувати логотип Facebook у власних цілях, може зробити це через Центр дозволів бренду. Наразі він все ще пропонує стару версію, але незабаром має оновитись. Насправді офіційна сторінка Facebook у Twitter вже це зробила.

Останні повідомлення