Статус нового списку Facebook призначений для спільного використання списків справ, сегментів списків

У вас є список справ, або, можливо, список сегментів? Facebook має місце поділитися цим. У вівторок, 13 лютого, Facebook розпочав випуск опції для додавання оновлення статусу в стилі списку з кольоровим фоном. Оновлення надходить, оскільки Facebook також прагне розширити вкладку Watch за допомогою розділу, присвяченого новинам, і розширює простори віртуальної реальності, щоб тепер включати Групи.

Нова опція списку дозволяє користувачам ділитися будь-яким типом вмісту списку, організовуючи заголовок та окремі елементи списку, які в довших списках згортаються під опцією "переглянути більше". Як і варіанти простого тексту, функція постачається з різноманітним фоном, що робить цей список справ трохи менш нудним. Смайлик також можна додати до заголовка списку.

Друзі можуть взаємодіяти зі звичним безліччю реакцій або створити власний список. Зміна настає, оскільки Facebook працює над тим, щоб наповнити стрічку новин більшою кількістю друзів, а не стільки вірусних відео, посилань та мемів. Хоча побачення списку справ чи продуктів у друга, ймовірно, підпадає під ту саму категорію, що і ті, що я мав на обід, інші варіанти, такі як списки відра, списки подорожей або жартівливі списки, можуть призвести до більшої взаємодії між друзями. Деякі користувачі отримають доступ до функції відразу, але очікується повільне розгортання, тому багатьом доведеться почекати, перш ніж побачити цю опцію.

Зміна статусу відбувається, оскільки Facebook також вивчає розширення опції Watch, щоб включити розділ, повністю присвячений новинам. Watch - це будинок Facebook для оригінального відеовмісту, сторінка, яка поєднує обидва відео зі Сторінок, що переглядаються, а також найпопулярніші відео, кліпи, які переглядають друзі, та нові пропозиції щодо відео. Очікується, що новий розділ буде слідувати новому фокусу новин на місцевих новинах, але Facebook ще не повідомив дату запуску нового розділу. Зміни настають, оскільки Facebook передає приблизно на один відсоток фактичних новин у стрічку новин.

Ще одне розширення для гіганта соціальних медіа розширює Facebook Spaces, віртуальну реальність, до груп. Хоча раніше ця функція дозволяла користувачам взаємодіяти з друзями у віртуальній реальності, оновлення розширює взаємодію з членами тієї самої групи. Зустріч з колегою по групі може означати, що ви насправді не знаєте цю людину в реальному житті, тож із зміною Facebook дозволить користувачам вимкнути звук, призупинити або повідомити про взаємодію з іншими членами групи.

Останні повідомлення