Підліток подав до суду на школу за 2 мільйони доларів за зловживання фотографією бікіні у Facebook

Вхід у Facebook Закри

Докладно на інформаційній станції WSB-TV в Атланті, першокурсниця Університету Джорджії Челсі Чейні подає позов до шкільного округу своєї колишньої середньої школи після того, як фотографія, витягнута з її сторінки у Facebook, була використана в презентації в усьому районі про те, чого не можна робити в акаунтах соціальних мереж . На той час 17-річному фото, Чейні носить бікіні, позуючи поруч із картонним вирізом репера та співака-композитора Снупа Лева. На додаток до фотографії, слайд Powerpoint містив під нею її ім’я у профілі Facebook, а заголовок слайда - „Раз воно там, це залишиться”.

Челсі-ЧейніЗдається, презентація стосувалася небезпеки розміщення в Інтернеті письмового чи візуального вмісту, що потенційно може завдати шкоди репутації когось. У слайді згадувалися інструменти, за допомогою яких можна було знаходити старий вміст, включаючи Інтернет-архів The WayBack Machine, кешовані сторінки, що зберігаються такими пошуковими системами, як Google, та пошукові системи на сайтах соціальних медіа.

Згідно з документацією, поданою до суду, на наступному слайді був показаний мультфільм доньки, яка збентежена сторінкою її матері у Facebook, оскільки в списку хобі знаходяться «погані хлопці, стрілялки-джеле і боді-арт».

Шукаючи збитків у розмірі двох мільйонів доларів за використання фотографії в презентації, позов стверджує, що презентація заклеймила Чейні як "сексуального зловмисника алкоголем", що, по суті, ганьбить її в той час. Чейні, присутня під час презентації, негайно пішла, коли вона була "збентежена" і "в жаху". За словами Чейні та її батька, знімок було зроблено під час сімейних канікул, і згодом вона опублікувала його на своїй сторінці у Facebook під час канікул.

Слайд Кертіса-ЧерліНа запитання про використання фотографії Чейні відповів: "Мені ніколи не спадало в голову, що це коли-небудь, коли-небудь станеться зі мною". У школі стверджують, що вибір картини був абсолютно випадковим і обраний Кертісом Р. Сірлі, директором технологій шкіл округу Файєт.

Чейні стверджує, що налаштування конфіденційності на її сторінці у Facebook були обмежені її друзями, і вона не уявляє, як Черлі змогла знайти зображення у своєму профілі на Facebook. За словами Чейні, школа не просила дозволу використовувати її фотографію в рамках презентації.

Після презентації школа справді надіслала сім'ї вибачення, проте Чейні не вважає, що вибачення було щирим. У своєму листі Черлі написав:Для того, щоб підкреслити публічний та постійний характер засобів масової інформації та намагаючись зробити презентацію якомога актуальнішою, вона включала фотографію студентки округу Фаєт, вашої дочки.”

На питання про дії школи сімейний адвокат Піт Веллборн відповів:Їхня ідея про те, що розміщення чогось у Facebook дає їм ліцензію на крадіжку, а Карт-бланш робити з цим те, що вони зробили, неправильно етично, неправильно морально і абсолютно неправильно юридично. " Слід визнати, що показник у доларах за позовом встановлений надзвичайно високий, щоб школа взяла до відома судові дії. За словами Веллборна, ніяких юридичних дій не було б необхідним, якби школа просто провела чергову асамблею щодо дотримання прав інших, коли мова йде про вміст, розміщений в Інтернеті.

Останні повідомлення