Facebook Messenger додає відповіді, що цитуються, для кращої організації чатів

Facebook Messenger отримує нову функцію, яка може полегшити організацію групового чату. Нова функція, яка розповсюджується сьогодні, дозволяє відповідати на певні повідомлення в груповому чаті.

Особливістю є в основному розширення існуючих реакційних смайлів. Отже, коли ви утримуєте повідомлення, ви зможете додати реакцію або натиснути кнопку «відповісти» та додати відповідь на це повідомлення. Повідомлення, з яким ви відповідаєте, відображається відповідно до решти групового чату, тому воно як і раніше відображатиметься внизу чату, але повідомлення, на яке ви відповідаєте, буде цитованим, гарантуючи, що учасники чат знати, про що ти говориш.

Завдяки новій функції ви можете відповідати на GIF, відео, смайли, текстові та фотоповідомлення, щоб ви не обмежувались лише текстом. Це схоже на функцію Twitter “цитувати твіт”, тому користувачі Twitter повинні розуміти цю концепцію.

Ця функція не обов’язково новаторська. WhatsApp, що належить Facebook, пропонувала аналогічну функцію протягом певного часу, тому має сенс, що Facebook передасть її Messenger. Насправді, враховуючи той факт, що Facebook, можливо, працює над міжплатформенними повідомленнями, передача функцій від однієї служби до іншої має повний сенс.

Окрім роботи над можливістю обміну повідомленнями на різних платформах, Facebook також додав інші функції до своїх служб обміну повідомленнями. Кілька тижнів тому компанія почала тестування інтерфейсу Dark Mode і для Messenger, полегшуючи використання Messenger для очей, особливо вночі. Темний режим також може заощадити заряд акумулятора на OLED-дисплеях - оскільки OLED відображає світлі певні пікселі, а коли відображається багато чорного, дисплей не повинен освітлювати стільки екрану. Також очікується, що Facebook зробить Messenger трохи безпечнішим після того, як генеральний директор Марк Цукерберг оголосив, що Facebook загалом зробить більший акцент на безпеці.

Facebook випускає нову функцію відповіді на повідомлення у Facebook Messenger у середу, і вона надійде як для iOS, так і для Android. Якщо ви ще не бачите нової функції, можливо, вам доведеться сидіти тісно - Facebook регулярно випускає оновлення хвилями.

Останні повідомлення