LinkedIn представляє нову функцію голосових повідомлень з певних причин

Якщо надсилання невідповідного повідомлення LinkedIn до з’єднання, про яке ви ледве знаєте, є недостатньо незручним, не хвилюйтеся - звідки це з’явилося, є більше. Зараз соціальна мережа, орієнтована на роботу, дозволила користувачам надсилати голосові повідомлення до з’єднань, фактично відповідаючи на холодний дзвінок XXI століття. Справді, уникати людей у ​​наші дні стає все важче і важче.

У четвер, 26 липня, LinkedIn запустив можливість як записувати, так і надсилати голосові повідомлення тривалістю до однієї хвилини на обмін повідомленнями LinkedIn. Вам потрібно мати мобільний додаток, щоб фактично створювати та розповсюджувати свої повідомлення, але ви можете слухати ці записи як із програми, так і з настільної версії сайту.

LinkedIn позиціонує нову функцію як більш зручний спосіб спілкування з підключеннями, коли розмова вже розпочалася. "Ви коли-небудь друкували довге повідомлення і думали про те, наскільки швидше і простіше було б вимовити його вголос?" - запитує компанія в повідомленні про публікацію в блозі. Звичайно, це все добре і добре, але, швидше за все, люди, з якими ви спілкуєтесь у LinkedIn, є не зовсім вашими найближчими друзями, тому залишати їм голосове повідомлення може бути не найбажанішим способом спілкування.

Тим не менше, LinkedIn зазначає: "Чи відповідаєте ви під час ходьби чи багатозадачності, чи вам потрібно дати глибоке пояснення, голосові повідомлення дозволяють вам легше та швидше спілкуватися своїм власним голосом за допомогою ваших з'єднань".

Звичайно, з одного боку, здається, що це може бути набагато ефективнішим способом передати свою думку і фактично може усунути попередню необхідність телефонного дзвінка, якщо ви спілкуєтесь у чаті з рекрутером чи потенційним новобранцем. А для когось, висловлюючись вголос, можливо, трохи менше стресу, ніж друкувати відповідь, особливо в професійних умовах. Тим не менш, враховуючи, що LinkedIn часто може призвести до кількох небажаних повідомлень, які залишаються або проігнорованими, або не перевіреними (чесно кажучи, у мене просто не вистачає терпіння), голосові повідомлення можуть просто ще більше засмітити вже зайняті скриньки.

Хоча LinkedIn, мабуть, ніколи не матиме такого широкого заклику, яким можуть похвалитися інші соціальні мережі, такі як Facebook або Twitter, мережа все ще надзвичайно потужна. Компанія заявляє, що в неї входять понад 562 мільйони членів, і справді, рекрутери, кадровики та інші шукачі роботи часто звертаються до платформи, коли приходить час полювати на роботу. Також у нього не було майже стільки питань конфіденційності чи звинувачень у підробних новинах, що робить його одним із чистіших варіантів соціальних медіа. Будемо лише сподіватися, що голосові повідомлення не натирають занадто багато людей неправильно.

Останні повідомлення