American Express представляє Amex Bot для Facebook

facebook messenger lite apple ios macbook iphone 4 5 6 app Panithan Fakseemuang / 123rf Що стосується зручності, компанії, що видають кредитні картки, здаються надзвичайно випереджаючими. Можливо, це пов’язано із спробою змусити нас витратити більше своїх грошей швидше. Незалежно від мотивації, останньою інновацією Fintech є новий бот Amex для Facebook Messenger, який дозволяє споживачам бачити попередження про покупки в реальному часі та ключову інформацію про переваги American Express. Бот офіційно запущений у п'ятницю відповідно до публікації від Messenger.

Попри те, що American Express роздумував про деталі випуску бота, коли його вперше було оголошено ще в червні, тепер ясно, що нова функція може повідомляти клієнтам про активність на їх картці Amex та надавати інформацію про попередні покупки.

Рекомендації ресторану та повідомлення про програму лояльності також можна отримати через бота Amex. Як зазначає гігант кредитних карток на своїй сторінці поширених запитань, «Якщо ви купуєте авіалітки, ми можемо надіслати вам повідомлення, що відображає придбання авіаквитків, а потім, перед тим, як ви поїдете в поїздку, ми також можемо запропонувати вам можливість отримати вечерю рекомендації за пунктом призначення ".

Але не чекайте, що бот Amex буде надто привітним або балакучим. Поки інші веб-або мобільні помічники подорожей прагнуть наслідувати людську розмову (як у випадку з Hello Hipmunk), бот Amex трохи більше, ну, роботизований. Інтеграція Facebook Messenger від Amex, здається, задає клієнтам лише запитання "так" чи "ні" і дозволяє користувачам натискати кнопки, а не використовувати природну мову.

"Як давній партнер Facebook, ми раді співпраці над створенням інноваційного досвіду для наших учасників карток у Messenger", - сказав Дейв Вулф, віце-президент з питань цифрового партнерства та розвитку American Express. «Ми знаємо, що наші члени картки оцінюють зручність отримання інформації від Amex на цифрових платформах, де вони вже проводять час. Демонстрована сьогодні концепція показує, як ми могли б допомогти їм залишатися в курсі своїх покупок та скористатися перевагами своїх карток. Масштаби та гнучкість платформи Messenger роблять його потужним каналом для вивчення нових способів зв’язку з учасниками карток ».

Девід Маркус, який працює віце-президентом Messaging Products від Facebook, повторив ці почуття. "Ми раді вітати American Express у зростаючій групі підприємств і брендів, які досліджують ботів для Messenger і створюють концепції, які показують, як вони можуть надати своїм клієнтам можливість безперервного спілкування в потоках Messenger", - сказав він. "Ми віримо, що люди оцінять легкість і зручність можливості перегляду своїх покупок та ключових переваг, пов'язаних з ними, і ми з нетерпінням чекаємо на те, як American Express втілює в життя цей інноваційний новий досвід".

Спочатку опубліковано 6-24-16.

Оновлено 9-10-2016: Додано звіт про те, що бот American Express Facebook Messenger зараз працює.

Останні повідомлення