Viber випускає розширення для обміну відео-повідомленнями та чату в один дотик

оновлення viber - - Emevil / 123RF Можливо, він не отримає такий же рівень охоплення, як конкуруючі програми обміну повідомленнями, такі як WhatsApp та Facebook Messenger, але Viber, тим не менш, має базу лояльних користувачів у сотні мільйонів. Ви можете бути одним із них.

Якщо ви є, тоді візьміть до відома. У вівторок додаток випустив пару нових функцій.

Перше - це миттєві відеозв’язки. Як зрозуміло випливає з назви, ця функція пропонує спосіб швидкого надсилання відео своїм друзям. Все, що вам потрібно зробити, це натиснути і утримувати піктограму миттєвого відео у вікні повідомлення, записати свій твір до 30 секунд, а потім відпустити, щоб відправити. Він відображатиметься у звичному режимі у вікні обміну повідомленнями, а ваше відео відтворюватиметься у круглому кадрі.

Якщо ви думаєте: "А якщо я зіпсую під час запису і хочу почати спочатку?" тоді не турбуйтеся, можете. Просто проведіть пальцем ліворуч, і ніхто ніколи не побачить вашого менш досконалого зусилля. Після того, як ви втратили його, ви можете почати спочатку.

Прагнучи запропонувати своїм користувачам безперебійну роботу, а також розширити можливості програми, щоб краще конкурувати зі своїми конкурентами, Viber також інтегрується з безліччю сторонніх служб, щоб “збагатити ваші розмови швидким доступом до пошуку вмісту в Інтернеті ". Під час запуску ви можете використовувати такі сайти, як Wikipedia, Giphy та TheMovieDB.

Щоб отримати доступ до будь-якого з них під час сеансу обміну повідомленнями, натисніть позначку «@» внизу дисплея, а потім виберіть розширення зі спадного списку, що з’явиться. Тоді це просто випадок введення пошукового терміна, вибору з результатів та натискання кнопки відправки.

Останнє оновлення Viber тепер доступне через вашу слухавку або безпосередньо в магазин додатків iOS або Google Play.

Зараз компанія Viber, яку запустив ізраїльський стартап шість років тому, нараховує понад 800 мільйонів користувачів. Компанія була продана японському гіганту електронної комерції Rakuten в 2014 році за 900 мільйонів доларів.

Останні повідомлення