Наклейки Facebook Messenger запрошують бесіди про психічне здоров’я

Настав Всесвітній день психічного здоров’я, і це дає можливість провести важливі бесіди про психічне здоров’я. Facebook хоче полегшити ці розмови за допомогою нових фільтрів та наклейок, спрямованих на запрошення до розмов та підтримку.

На думку Facebook, хоча соціальні медіа можуть бути чудовим місцем для обміну радісними моментами, приватні повідомлення - це те місце, де більшість людей воліють ділитися своїми емоційними потребами або іншими серйозними предметами. Компанія провела опитування у Великобританії, США та Австралії, і в цьому опитуванні 80% респондентів заявили, що вважають, що можуть бути чесними під час приватних повідомлень.

Через це компанія випускає новий пакет наклейок для Messenger. Набір наклейок «Давайте поговоримо», за повідомленням Facebook, спрямований на те, щоб дозволити користувачам зв’язатися один з одним, «коли слова важко знайти». Деякі наклейки призначені для тих, хто потребує допомоги, щоб зв’язатися з друзями та родиною, а інші - для того, щоб підбадьорити або підтримати тих, хто може її потребувати. Всього є 16 наклейок.

Мабуть, важливішим за самі наклейки є той факт, що кожного разу, коли використовується одна із наклейок, Facebook передає 1 долар групі організацій, що займаються психічним здоров’ям, до 1 мільйона доларів. До таких організацій належать такі організації, як The Live Love Laugh Foundation, The Trevor Project, ReachOut Australia та багато іншого. Функція розроблена у партнерстві зі Світовою організацією охорони здоров’я.

Компанія також розробила фільтр камери для користувачів, який також спрямований на запрошення до розмови та виявлення підтримки.

“Менше хвилини потрібно, щоб показати комусь, хто тобі цікавий. Поділитися своїм селфі "Давайте поговоримо" - це простий спосіб зробити це ", - йдеться у заяві компанії. "Щоб скористатися фільтром камери" Давайте поговоримо "до Всесвітнього дня психічного здоров'я, відкрийте камеру у Facebook або Messenger і торкніться фільтра внизу екрана. Ви також можете завантажити пакет наклейок, клацнувши на смайлик у текстовому полі будь-якої розмови Messenger. "

Хоча наклейки та фільтри - це приємний спосіб показати комусь, що ви піклуєтесь про них, але якщо ви дійсно стурбовані психічним здоров’ям друга чи члена сім’ї, важливо висловити своє занепокоєння та допомогти їм знайти ресурси, які можуть допомогти.

Оновлено 10 жовтня 2019 р.: Додані організації, яким Facebook здійснює пожертви.

Останні повідомлення